.

.

 

Tajomstvo úsmevu - ako cesta do svojho stredu

Čo tak odísť na víkend od starostí a stereotypu bežného života? Upokojiť myseľ, rozhýbať telo.

Obnoviť sily, zmysluplne relaxovať. Uvoľniť a zmierniť bolesť na tele aj na duši. Podporiť vlastné zdroje, ktoré vás podržia v náročnejších chvíľach.

Vnímať trochu inak svoje telo a jeho reč, prepojenie na myseľ, myšlienkové vzory a emócie, vnoriť sa do svojho vnútra a objaviť nový spôsob ako hlbšie porozumieť sebe a svojmu životu.

Môžete tiež odhaliť, uvoľniť a rozpustiť už nepotrebné vzory myslenia a správania, ktoré vám dokola sťažujú a znepríjemňujú vzťahy a život. Alebo sa inšpirovať iným prístupom. Pozrieť sa na veci tentokrát aj očami duše.


Tématický jesenný víkendový seminár cvičení a meditácií  v Trenčianskych Tepliciach - od 7. do 9. 10. 2022.
Verím, že počasie bude priateľské a cvičiť budete v parku, relaxačné techniky a meditácie budú vnútri.
Posvietite si na slezinu, pankreas a žalúdok na všetkých úrovniach:
1. mentálna a emocionálna - ako pustiť sklamania a nevytvárať nové
transformujete potlačené emócie, rôzne staré krivdy a zranenia, všetko, čo vás sklamalo a ťahá neustále späť a neviete to pustiť, aj keď situácia už pominula, aj ste odpustili a spracovávali, napriek tomu, neviete sa vyslobodiť a prežívate ju v mysli znova
2. energetická a telesná - cvičenia, relaxačné, dychové, meditačné, postaráme sa o celé telo, pohybový aparát, chrbát, krk, kríže, chi kungy budú zamerané na vnútorné orgány a cielené na slezinu, pankreas a žalúdok

naučíte sa jednoduché chi kung zostavy, 8 brokátov a orgánovú pre jesennú starostlivosť a trávenie
Pohráme sa s farbami - vytvoríte jednoduchý intuitívny obraz, cieľ uvoľnenie emócií skľučujúcich a posilnenie podporujúcich
Naladíte sa a vnútorne preliečite telo, myseľ a dušu aj cez terapeutické meditácie a mentálnu chromoterapiu.

Verím, že strávite doposiaľ pre vás nestráviteľné na mentálno-emočnej úrovni a podporíte telesné aj psychické zdravie a dobré trávenie.

teším sa na vás Viera Spring


KEDY?  predĺžený víkend od 7. do 9. októbra 2022 v kúpeľoch Trenčianske Teplice. Spojte program nášho víkendu s kúpeľnými procedúrami podľa vášho výberu

upozornenie - ubytovanie od 7. do 9. 10. 2022 sme zvolili inak ako zvyčajne - sme tentokrát v apartmánovom dome - máme aktuálne poslednú voľnú izbu s kuchynkou - cena za víkend 1 osoba na izbe - ubytovanie je 90, podrobné info posielame prihláseným

"Príďte, priatelia, na môj seminár Tajomstvo úsmevu ako cesta do svojho stredu a objavujte, trénujte, transformujte a dvihnite sa celistvo, telo aj myseľ, na vyššiu a kvalitatívne priateľskejšiu úroveň.

Budete milo prekvapení, čo všetko to ovplyvní vo vašom živote.

Moja práca nikdy nie je iba o tréningoch na fyzickej úrovni. Vždy pracujeme celostne telo-myseľ-duša.

Okrem tréningov relaxačných cvičení, meditácie a čikung vám odhalím moje osvedčené tréningy tela a mysle, metódy a postupy pre obnovu síl a regeneráciu, pestovanie vnútorného pokoja, vnútornú očistu odbúravaním emočných nánosov a nielen to." 

Žite dobrý život a cíťte sa dobre. Viera Spring

Ako, kedy a koľko zaplatím?  členské na víkendový seminár je 100 Eur. Miesto si zabezpečíte a prihláška sa považuje za platnú, zaplatením členského na účet občianskeho združenia podľa inštrukcií, ktoré vám prídu po vypísaní prihlášky.  Náklady za ubytovanie, strava, wellness neplatíte oz, ale platíte priamo na mieste.  Po odoslaní prihlášky vás budeme kontaktovať.

"O čom je pobytový víkendový seminár cvičenia, čikung a meditácia - Tajomstvo Úsmevu ako cesta do svojho stredu? A prečo tam ísť? Čo mi to dalo? Môžem za seba povedať, že mne tento víkend v určitých veciach tak otvoril oči, že naň často spomínam a hovorím o svojom živote spôsobom - ako to u mňa bolo pred tým víkendom a ako je to po ňom."
Danka K., masérka

Vaše miesto na víkendovom seminári bude pre vás rezervované po uhradení členského. Neváhajte a rezervujte si svoje miesto v sále už dnes, počet účastníkov v skupine je obmedzený.

Ako je nastavený program a čo vám pobytový víkendový seminár Tajomstvo úsmevu ako cesta do svojho stredu prinesie:   

 víkendový program bude pozostávať z piatich blokov a medzi tým budete mať priestor pre svoj vlastný program, kúpeľné procedúry a wellness  

  • Tréning relaxačný - ako sa uvoľniť. Naučíte sa naladiť na stred. Dôkladne uzemniť, v čom vám budem nápomocná. Vysvetlíme si na čo je to dobré.
  • Budete trénovať chi kung cvičenie "stáť ako strom" a spojím ich s mojou riadenou meditáciou s cieľom dosiahnutia vnútorného pokoja a rovnováhy.  Prejdeme si základy zostavy chi kung cvičení 8 kusov brokátu a orgánovú zostavu pre jesenné cvičenie.
  • Tréning meditácie a dychové cvičenia.
  • Urobíte detoxikáciu od emočných nánosov. 
  • Spravíte si tréning naladenia na Úsmev a cvičení ciest vnútorného úsmevu. Objasním vám účinky týchto cvičení na váš psychický a fyzický zdravotný stav. Vysvetlím vám, čomu hovorím Úsmev a prečo. 
  • Víkendový tréningový, cvičebný a meditačný program obohatím o niektorú ďalšiu z mojich špeciálnych terapeuticko-transformačných riadených meditácií, aktuálne tematicky zameraných a použijete tiež farby, pre váš osobný pohľad očami duše
  • Budete tiež posilňovať zdroj vitality a pohybu, ktorému sa niekedy hovorí aj more energie a budete trénovať sústredený pohyb.
  • Budete mať vyčlenený potrebný priestor pre otázky a odpovede. 
  • Dostanete skvelé nástroje. Koľko toho zvládnete, ktoré odpovede pre seba objavíte, čo definitívne pochopíte a vyriešite a nakoľko sa zmení váš ďalší život, ostane iba na vás. 
  • Ak vás môj prístup a cvičenia s meditáciami oslovia a chceli by ste pokračovať aj v priebehu celého roka, môžete sa prihlásiť na online cvičenia chi kung a meditácia  
"Prečo tam ísť? Čo mi to dalo? Cvičenia a celý víkend vhľadov a múdrosti som ešte dlho spracovávala a čerpám z toho stále. Pocítila som úľavu a slobodu ako nikdy predtým a mala som pocit, že som sa vrátila domov. Zažila som vnútorný mier, harmóniu, hlbšie sebauvedomenie, radosť. A to mi ostane už navždy. Viem sa večer uvoľniť z celodenného napätia, čo mi robilo predtým celé roky problém a tiež ako pracovať so svojimi emóciami. "
 Majka Ch., grafický dizajn

A je tento víkendový pobytový seminár vhodný aj pre úplných začiatočníkov? áno

Prečo ísť na tento seminár? "Dlho som sa motala v začarovanom kruhu, dlhé roky som pracovala s ľuďmi, ale musím si priznať, že sebe som pomôcť nedokázala. Dlho som zostávala v samote. Keď som náhodou natrafila na víkendový relaxačný pobyt , niečo sa vo mne pohlo. Išla som do neznáma. Bolo ťažké opustiť zotrvačnosť. Som veľmi vďačná, že som dostala mnoho podnetov do života, usporiadala som si priority, nabrala odvahu urobiť prvé kroky na ceste zmeny.  Spoznala som krásnych ľudí v komornej atmosfére a veľmi si vážim stretnutie s Vierkou Spring, ktorú vnímam ako veľmi láskavého, motivačného človeka, s ktorým zdieľať je skutočným hlbokým zážitkom."
PhDr. Bohuna, klinický psychológ
Cvičenia a meditácie s Vierkou Spring a spoločné víkendy sú pre mňa doslova balzamom pre telo aj dušu, Miesto a čas, kedy moja nekonečne urozprávaná myseľ dokáže konečne celkom vypnúť. Spojenie tohto víkendu s kúpeľmi, cvičenia v krásnom parku, meditácie s Vierkou a procedúry je, ako to len vyjadriť, neviem nájsť slová. Je to úžasný víkend, ktorý som už zažila viackrát a vždy znova rada prídem. A ďakujem.
Mgr. Tatiana Juríková

"PREČO  ÍSŤ NA TENTO SEMINÁR?  Milujem riadené meditácie a meditácie Vierky Spring sú úžasné, z môjho pohľadu skutočne jedinečné a pre mňa naozaj liečivé. Pohladili ma na duši a pomohli mi celkovo aj na fyzickej úrovni. Pocítila som obrovskú úľavu. Otvoril sa mi nový smer, nad ktorým som dlhšie uvažovala a rozhodovala sa, ako ďalej. A čo bolo naozaj pre mňa až nepochopiteľné, roky som mala bolestivé miesto v chrbte, hlavne pri pohybe pravou rukou smerom dozadu a nemohla som sa poriadne vystrieť, ako som si ľahla. Celé sa mi to počas meditácie uvoľnilo, môžem rovno ležať a bolesti už necítim. Asi to bolo jedno s druhým,  cvičenia tiež urobili svoje. Odporúčam tento víkendový seminár. "
PhDr. Eva M., novinárka
"Prečo ísť na tento seminár? Ocitla som sa na seminári v príjemnej, dôveryhodnej a malej skupine ľudí. Dokázala som prekonať vlastné hranice už len rozprávaním o svojich problémoch. Dostala som veľa inšpiratívnych podnetov. Získala som sebauvedomenie a otvorili sa mi ďalšie možnosti sebarealizácie.  Utvrdila som si životné hodnoty, rozhodnutia, viac si verím a chcem na sebe pracovať. Vierka je pre mňa skúsený anjel s dušou bojovníka, ktorý mi dopomohol k vlastnému sebauvedomeniu. Odporúčam tento seminár. Dievčatá, čo ste boli so mnou na seminári v apríli 2019 ďakujem a dúfam, že sa ešte stretneme. "
Zuzka , podnikateľka, kozmetička

PREČO na tento seminár? Keď som na seminár prišla, mala som na sebe balvan, od ktorého som sa chcela oslobodiť. Chcela som sa tiež spoznať aj inými očami, ako svojimi. Bolo to pre mňa veľmi podnetné, lebo v každej z nás som našla niečo, čo mi ukázalo, ktorým smerom chcem urobiť zmenu. Cítim sa oveľa ľahšie a slobodnejšie, balvan je preč a hlavne vidím, aké malé môžu byť veci, z ktorých si robím ťažkú hlavu.  Dalo mi to smer."
Dana, pracuje dlhodobo v zahraničí v oblasti cestovného ruchu
Prečo ísť na tento seminár? Išla som na seminár s malými obavami "aké" to bude, ale moje obavy boli úplne zbytočné. Čakala ma veľmi príjemná atmosféra, úžasná skupina, ktorá mi citlivo ukázala, čo som nevidela a aj to, že mám v sebe aj silné stránky nielen tie slabé. Išli sme tempom, ktoré rešpektovalo každú z nás. Veľmi mi vyhovovala komorná a bezpečná atmosféra. Veľké ĎAKUJEM Vierke aj celej skupine."
Mgr. Maja, zdravotná sestra

Rezervujte si svoje miesto na seminári Tajomstvo Úsmevu ako cesta do svojho stredu hneď teraz. Vypíšte a odošlite prihlášku. Uveďte dátum.

Prihláška na víkendový seminár Tajomstvo úsmevu - ako cesta do svojho stredu

"Prečo ísť na tento víkendový seminár? Milá Vierka Spring, úvodom môjho listu sa Vám chcem zo srdca ešte raz poďakovať. Víkend strávený na Vašom seminári „Tajomstvo úsmevu“ vo mne zanechal neskutočne čistú hladinu pozitívnych emócií. To, čo som v sebe pociťovala pred Vaším seminárom, bol stav plný negativity, frustrácie, pocit stagnácie, pocit akoby som veciam a sebe vôbec nerozumela. Počas víkendu a aj po ňom sa zrazu otočil môj emočný svet v akomsi svetle poznania. Veľké ďakujem za tu krásu, ktorú teraz v sebe nosím. Po dlhom čase som si skoro ráno v práci spievala s úsmevom na tvári..... ....... Ukázali ste mi, ako môžem pomôcť sama sebe, aby sa zlepšil môj život a aby som sa ......   Prajem Vám  s láskou všetko dobré, nech ste svetlom pre tých, ktorí to potrebujú a hľadajú. Veľké ĎAKUJEM!"
Paulínka K., je autorkou maľovaných knižiek pre deti a pracuje s deťmi predškolského veku

Máte otázky? Potrebujete s niečím poradiť? Kontaktujte nás na seminare@vieraspring.eu