Kto som, kniha, Viera Spring

KTO SOM

Kniha Kto som s podnadpisom Príbeh o človeku písaný hudbou strateného raja, jednoduchým a hravým spôsobom opisuje dlhý príbeh človeka, ako sa v cykloch vzďaľuje a odchádza sám od seba, aby sa cez hľadanie odpovedí  a putovanie cestami necestami, vlastným životom, dostal späť na cestu lásky, a teda aj späť k sebe.

Príbeh zároveň naznačuje a opisuje vnútornú, spirituálnu cestu, jej úseky a celý postupný proces transformácie, od prebudenia až k integrácii a integrite.

Putovanie človeka jeho príbehom môžete čítať ako pôvabné literárne dielko, ale tiež postupne objavovať skryté významy. Jednotlivé kapitoly napomáhajú hlbšie porozumieť sebe, svojmu životu a zároveň identifikovať, kde asi, na akom úseku svojej individuálnej vnútornej cesty, sa práve nachádzate.

Príbeh môžete takto chápať aj ako skrytého sprievodcu a orientačnú mapu osobnej a spirituálnej cesty objavovateľa 21. storočia.

"Knihu Kto som, Príbeh o človeku, písaný hudbou strateného, raja som napísala v roku 2005. Kniha má svoj vlastný príbeh, vinúci sa od jej zrodu až doposiaľ, ako riečka vyvierajúca z horského prameńa. Postupne sa prihovárala ľuďom, najskôr ústne, potom v elektronickej podobe, v pdf, na ručnom papieri, aby sa napokon, po 16 tich rokoch. vydala do sveta aj v klasickej tlačenej podobe. Hádam už za ten čas dospela aj dozrela. A dúfam, že stretne správnych ľudí, čo ju podporia, aby sa ľahunko šírila svetom, rozozvučala srdcia láskou a radosťou a obohatila čitateľom ich vnútorný svet. Naplní tak svoje poslanie. Verím, že poteší aj milovníkov osobného a duchovného rozvoja, ako príjemná spoločníčka na ich osobnej a dobrodružnej ceste. Želám knižke veľa šťastia a vám príjemný zážitok. "Viera Spring

Listovaniekniha Kto som  14 Eur

posielame kuriérom, cena za balné a doručenie kuriérom je 4,90 Eur

úhrada spolu 18,90 Eur na účet integrita, oz  SK19 1100 0000 0029 2784 7871

odosielame po pripísaní na účet 

Objednávka knihy Kto som

vyplňte, prosím, údaje a správny  telefón pre kuriéra