"Žiť dobrý život a cítiť sa dobre"

online chikung & meditácia, Viera Spring

Čo by ste povedali

na pravidelné pokojné a nenáročné cvičenie,

ktoré je vhodné pre potreby liečenia aj prevencie, regeneráciu, posilnenie imunity, zlepšovanie flexibility, fyzickej a psychickej kondície, ale aj ako meditácia a možnosť pre hlbšie sebapoznávanie?

Cvičenie, čo zaručí pohyblivosť aj v starobe a predĺži vám váš život v dobrom zdraví na maximálnu možnú dĺžku?

Cvičenie, čo zároveň utíši zložité a chaotické vírenie mysle a pomôže odbúrať stres, negatívne emócie a napätie? 

Vediem tréningy tela aj mysle, zvládania emócií a záťažových situácií, sprevádzam ľudí náročnými životnými úsekmi už dlhé roky.

Vypracovala som svoj vlastný tréningový program, v ktorom spájam celú skúsenosť do jedného celku.

Lekcie, kde nielen cvičíte, ale aj relaxujete. A učíte sa zároveň lepšie porozumieť sebe a tiež zvládať užitočné zručnosti pre dobrý život a dobrý pocit.

Teraz máte možnosť, okrem ofline tréningov, začať aj online,

a to v pohodlí svojho domova.

"Postarajte sa dnes, akú kvalitu života budete žiť zajtra. Nikdy nie je neskoro začať. Dôležitejšie je nevzdať to a neskončiť ." Viera Spring

Chi kung

 • Striedanie polôh a pomalých pohybov, strečingu a uvoľnenia, plynulého a hlbokého nádychu a výdychu, povzbudzuje a zlepšuje obeh krvi a jej okysličenie a zároveň, prúdenie životnej energie, či, v meridiánoch.
 • Precvičuje a posilňuje, regeneruje kosti, kĺby, šľachy a svaly bez toho, aby sa preťažovali.
 • Učí, ako silou mysle viesť životadárnu energiu do tých častí tela, ktoré potrebujeme vyživiť, posilniť, regenerovať alebo liečiť. Tak je možné, sústrediť sa na jednotlivé vnútorné orgány cielene a podľa potreby.
 • Dobré dýchanie a telesná kondícia sa cvičením rýchlo zlepšujú a pravidelné, dlhodobé, cvičenie zaručí pohyblivosť aj v starobe.
 • Traduje sa, že čikung dokáže predĺžiť život v dobrom zdraví, na maximálnu dĺžku života.
 • Čikung vnáša nový rozmer do života, viac vitality, lepšiu pohyblivosť, spontánnosť, ľahkosť, radosť, zlepšenie koncentrácie.
 • Pomáha tiež uvoľňovať napätie, bolesti chrbta, ťažobu a stresy, psychosomatické bolesti, nespavosť.

Meditácia

 • Meditácia je spôsob, ako utíšiť zložité a chaotické vírenie mysle. Meditácia je obnovenie stavu vnútornej podstaty.
 • Meditácia otvára prirodzené intuitívne vnímanie a chápanie s vysokým stupňom koncentrácie, ktorá ale nie je založená na racionálnom myslení.
 • Spôsob, ako stíšiť zvuky a ozveny, ktoré neustále upútavajú pozornosť a energiu.
 • Meditácia ponúka mnoho preukázaných prínosov.
 • Pozitívne ovplyvňuje mozog. Už po krátkej dobe - osem týždňov - môže meditácia spôsobiť výrazné, pozitívne, zmeny v mozgových oblastiach súvisiacich s pamäťou, seba-uvedomením, empatiou a stresom.
 • To, čo dlhé tisícročia patrilo iba do oblasti spirituálnej, môže významne zlepšiť zdravie, fyzické aj duševné a celkovú kvalitu každodenného života.
 • Meditácia má tiež poznávacie a psychické výhody, ktoré pretrvávajú po celý deň.
 • Dáva skúsenosti pokoja a sústredenia, potrebné pre stavbu autentického sebavedomia a budovanie dôvery v seba a aj v iných oblastiach

Ďalšie výhody online chikung & meditácia

Viera Spring

Nie je potrebná fyzická zdatnosť. Naopak je veľmi vhodné aj pre starších alebo zdravotne oslabených. Nemusíte nikam dochádzať, cvčíte v pohodlí vlastného prostredia.

Nepotrebujete žiaden veľký priestor ani žiadne náradie. Ani žiadnu podložku. Stačí malé, nerušené miesto, ktoré budete mať v tej chvíli iba pre seba a ešte to správne miesto v srdci.

Môžete aj cestovať, hoci aj na opačný koniec sveta a o svoju lekciu neprídete. Potrebujete iba počítač alebo notebook a wifi. Pripojiť sa na lekciu môžete nech ste kdekoľvek.

Spojíte benefity chikungu a meditácie v jednom. Pridanou hodnotou je môj osobitý prístup, navigácia a vedenie. Prehĺbite kontakt so svojou podstatou, dušou, pravým ja.

Naučíte sa užitočné zručnosti pre dobrý život a dobrý pocit. Nastavíte si systém seba starostlivosti a sebaliečenia.

Otváram novú príležitosť, novú možnosť

nášho spoločného zdieľania Chi kung & meditácia začiatočníci

pre posilnenie zdravia, imunity, radosti a vitálnosti.

Celoročný cyklus tvoria 4 časti. Vždy 12 lekcií. 

Začíname začiatočníci od 1. 10. do 17. 12. 2020 I. časťou.

Každý štvrtok od 19,00 online.

Pracujeme v zoom. Potrebujete tu svoj účet, registrácia je zadarmo.

Cvičíme spolu naživo, počujeme sa, vidíme sa, ako v sále. Rozdiel je len v tom, že nemusíte nikam chodiť a pripojiť sa môžete odiaľkoľvek. Čo znamená, že môžete žiť kdekoľvek a ak budete náhodou na dovolenke alebo niekde na chalupe, neprídete o svoju lekciu, môžete sa vždy jednoducho pripojiť.

Členské 12 lekcií online je 66 Eur