Viera  Spring

"Žiť dobrý život a cítiť sa dobre"

Meditácia je prirodzenou súčasťou môjho každodenného života a o jej prospešnosti pre psychické aj fyzické zdravie a dosahovanie vnútorného pokoja niet pochýb. Považujem ju za tréning mysle a veľmi dôležitý nástroj. Okrem meditácie ako tréningu mysle, používam aj meditáciu v pohybe, riadenú meditáciu, terapeutickú meditáciu, meditáciu pre rozpoznávanie mysle a vnútorného sveta, rozjímanie. 

Dolu sú k dispozícii nahrávky dvoch riadených meditácií zadarmo - meditácia lásky a meditácia zdravia. Stačí sa zaregistrovať a na vami uvedenú adresu vám príde link s pripojením. Registrujete sa do klubu a kedykoľvek sa môžete odhlásiť. 

Zatiaľ som zverejnila ďalšie dve meditácie, (používam ich oveľa viac pri svojej práci) ktorých popis si môžete pozrieť kliknutím na obrázky. Úvodnou je meditácia Sprcha pre dušu, ktorá vyšla aj na CD a Cestou pokoja je jej pokračovaním. Pomohli už veľa ľuďom s rôznymi ťažkosťami od problémov so spánkom, stresom, úzkosťou, napätím a vysokým tlakom či tepom, problémom sa odpútať, odpustiť, sústrediť sa a podobne. Meditácia je pre mňa ako modlitba a občas v riadenej meditácii používam aj charizmu jazykov, ktorou som obdarovaná od roku 2005, harmonizuje a napomáha liečiť vnútorné zranenia a obnovovať kontakt s najvnútornejším vlastným ja. Použila som tento spôsob zvukovej harmonizácie v oboch nahrávkach.  

Nestihli ste vysielanie programu Urobte niečo pre seba, svojich blízkych, prírodu, planétu? Záznamy z vysielania dvoch tém a meditácií LÁSKA a ZDRAVIE si môžete kedykoľvek pozrieť a precítiť. Možno objavíte pre vás dôležité informácie a tiež odpovede z vášho vnútorného sveta. Vždy, keď urobíte niečo pre seba a kúsok sa pozdvihnete napríklad viac k nesebeckej láske, zdraviu  pozdvihnete zároveň aj svojich blízkych, prírodu aj planétu. Oplatí sa urobiť aspoň malý krok, čo myslíte? Vyskúšajte. Meditácie vedie Viera Spring 

kliknite na obrázok - tréning relaxácie, dych, meditácia, riadená meditácia a harmonizácia

kliknite na obrázok - tréning relaxácie, riadená meditácia, pokračovanie Sprcha pre dušu