príjemné, bezpečné, láskyplné, účinné, zábavné, iné

KTO SOM

cestami vnútorného sveta

webináre 

Chcete sa dostať hlbšie a bližšie k sebe?

Rozpoznať riešenia, príčiny a odpovede o živote, vzťahoch?

Aké v sebe skrývate talenty, poslanie, kto ste, kam smerujete?

Ako ďalej?  

Túžite si splniť svoj sen? A pochopiť čo vám to stojí v ceste?

A možno ste už dosiahli, čo ste chceli, hovoríte si, že nič vám nechýba a napriek tomu, akoby sa vytráca nadšenie a radosť, pociťujete únavu, strachy, úzkosť alebo prázdno, hľadáte čo s tým, ako ďalej a zmysel? 

Potom neváhajte a prihláste sa na program troch webinárov seba poznávania, meditácií Kto som - cestami vnútorného sveta. 

 

PRE KOHO JE PROGRAM KTO SOM VHODNÝ

"Ak aj vy veríte tomu, že odpovede sú o vás a vo vás a chcete životné výzvy riešiť s plnou zodpovednosťou za seba, a to z vnútra smerom von, potom som práve pre vás pripravila tento užitočný, intenzívny, krásny, láskyplný a naozaj život meniaci zážitok, " Viera Spring

PROGRAM

Program Kto som - cestami vnútorného sveta - sa v súčasnosti skladá z troch trojhodinových webinárov - seba poznávania, meditácií. Ide o zážitkovú, vnútornú prácu, ktorá má silný poznávací, seba poznávací a objavujúci, procesný, terapeutický a život meniaci účinok a tréningovo, relaxačný charakter. 

Webináre sú zamerané tématicky na tri dôležité okruhy, ktoré si postupne prechádzate, aby ste sa napokon dostali k tomu najpodstatnejšiemu zmyslu vo vašom živote a odpovedali si každý sám za seba a pre seba na najdôležitejšiu otázku.

Program Kto som - cestami vnútorného sveta - je trojmesačný proces v rámci ktorého si zadáte aj vlastnú, osobnú tému, ktorú aktuálne riešite. 

Naladíte sa na príjemnú, pokojnú vnútornú prácu, prebiehajúcu v láskyplnej atmosfére, veď cieľom je rozpoznávanie mysle a seba, objavovanie odpovedí prichádzajúcich z vášho vnútorného sveta, dotyk duše. 

 

Teším sa na stretnutie, i keď online, verím, že aj to poteší obe strany.  

KEDY ZAČÍNAME ? prvý webinár pripravujeme  2021 

Čo zahŕňa členské?

prístup na tri webináre

pracovné listy

polhodinovú individuálnu konzultáciu online

podporná skupina a členstvo v klube vám ostáva aj po skončení programu

KOĽKO ZAPLATÍM?  pripravujeme

Prihláška do programu KTO SOM cestami vnútorného sveta

Referencie seminár Viery Spring -  Kto som - cestami vnútorného sveta. Prečítajte si zopár reakcií, skúseností a odporúčaní účastníkov seminára. Seminár je v súčasnosti premietnutý do online programu naživo,

webinárov Kto som.

"Tento seminár vrelo odporúčam všetkým, ktorí hľadajú odpovede o sebe, svojom živote, o prekonaní vlastných obmedzení, strachov a chcú sa pohnúť zo začarovaného kruhu, v ktorom sa ocitli. Takmer všetko sa dnes dá prečítať, naštudovať si, ale na tomto kurze som si vlastné odpovede mohla naozaj aj zažiť v súlade so sebou a o to viac ich pochopiť. Vierka je úžasný lektor, u ktorého hneď aj ten najväčší skeptik vycíti, že je autentická, že to, čo hovorí má aj sama zažité a že jej jediným cieľom je s láskou viesť účastníkov semináru k pochopeniu seba samého, prijať sa, odpustiť iným a hlavne sebe. Opäť nájsť alebo sa utvrdiť vo vlastných hodnotách a môcť sa tak posunúť ďalej. Ja som sa po kurze určite veľmi posunula, vidím to na vzťahoch, ktoré sa zlepšili, v práci sa uvoľnilo napätie, prišli nové životné príležitosti a do môjho života sa opäť vrátila radosť. A ono stačilo len nájsť odvahu, odbúrať predsudky a prísť. Moc som vďačná za túto skúsenosť."
Ing. Jana Slováková, marketingový manažér
"Tento seminár bol pre mňa silným zážitkom a veľkým prínosom. Všetko, čo nám Vierka povedala, som doslova hltala, bez jedného dychu, každé slovo mi dávalo hlboký zmysel. Pochopila som, že skutočný návrat k sebe vyžaduje hlbokú vnútornú prácu a upokojenie mysle, k čomu nám pomohla praktická časť - meditácie. Veľmi ma to oslovilo, a aj osobnosť pani Vierky a plánujem sa prihlásiť aj na pokračovanie a individuálne stretnutia, konzultácie."
Mgr. Alena Vidlárová, virologička
"Seminár splnil moje očakávania. Napriek tomu, že v minulosti som sa stretla s podobnými meditáciami a niektoré veci poznám z knižiek, predsa som sa dozvedela kopec nových vecí. Bolo vyslovených viacej hlbokých myšlienok, a tie, ktoré oslovili mňa, som si zapísala. Domov som prišla v dobrej psychickej kondícii a pozitívne naladená. Viem, že keď budem potrebovať, budem sa k poznámkam vracať, tak ako si občas znova čítam niektoré knihy stále dokola, lebo po čase človek na to zabudne. Určite tento seminár odporúčam aj iným ľuďom."
Jana F., tvorkyňa odevov a módnych doplnkov, návrhárka
Dobrý deň, Vierka, aj týždeň po seminári sa cítim dobre, samozrejme, nie som v eufórii a "neulietavam" do oblakov, ale po seminári som odchádzala s povznesenou náladou, dokonca som sa zastavila pri jazere a čvachtala sa pri vode ako pri mojom zdroji počas meditácie 🙂  A každý strom, človek, vzduch a všetko sa mi zdalo úplne nové a lepšie.. No prišla realita našich uponáhľaných dní a niekedy mi myseľ išla do stavu zúfalstva, ale zakaždým sa mi to podarilo prekonať, a to pomyslením na niektoré techniky z Tvojich cvičení či meditácií - nevybavovala som si priamo miesta z predstáv, ale slová, ktoré si použila alebo tie moje "cudzojazyčné mantry", čo sa mi zvnútra vynorili, keď ich použijem, vrátia ma do spokojného stavu a vyčaria vždy úsmev na tvári :). Jedno aj druhé používam aj cestou do práce v aute a hneď je deň aj pohľad na svet krajší.. Teším sa na ďalší seminár. Dovolila som si takú krátku recenziu, ktorú môžeš za mňa zverejniť na svojich stránkach, možno to pomôže "hľadať sa a nachádzať" aj ďalším ľuďom 🙂  "Aj keď toto nie je moje prvé stretnutie s meditáciou, pohybom a prácou na sebe, seminár Kto som s Vierkou Spring mi pomohol "míľovými krokmi" v porovnaní s inými formami sebapoznávania posunúť sa bližšie k mojej osobnej "zadanej" úlohe. Návrat domov. A hoci prvýkrát bola táto úloha pre mňa nezrozumiteľná, postupne sa mi skladá krásna mozaika môjho obrazu o sebe a svete okolo nás, kam to mám ísť... Môžete prečítať či vidieť veľa motivačných kníh a videí, ale pokiaľ si neprežijete na vlastnej koži svoju skúsenosť so svojím vnútorným svetom, nedokážete reálne, ba až zázračne meniť realitu vonkajšieho sveta. Navyše Vierka dokáže veľmi zrozumiteľne, citlivo a s rešpektom viesť a vysvetliť nové nadobudnuté zážitky a nasmerovať k ďalšej Vašej práci. Teším sa na ďalšie spoznávanie zákutí môjho vnútra a aj ďalších účastníkov, pretože každý jeden má iné a zaujímavé prežitky, ktoré sa dokážu dotknúť a dotvárať naše spoločné mozaiky. Krátko a jednoducho povedané mojím novoobjaveným vnútorným jazykom: "Namachan dava tan ti tulaj = Ďakujem za Tvoju pozornosť."
Žaneta B., laborantka
"Na takejto akcii som sa zúčastnila prvý krát, myslím tým najmä skupinové meditácie, ktoré boli súčasťou seminára, a bola som príjemne prekvapená úrovňou seminára a príjemnou atmosférou v jeho priebehu. Netrúfam si seminár odborne hodnotiť, lebo nemám na to patričné vzdelanie ani skúsenosti. Ale pokúsim sa vyjadriť, ako bol pre mňa užitočný, v čom vidím jeho prínos pre mňa. Seminár mi miernou, nenásilnou formou pomohol odhaliť najzákladnejší rušivý moment v mojom živote. Ten, od ktorého sa odvíjajú všetky naše ďalšie „anomálie", odchýlky zo zdravej, priamej cesty. To ma dosť prekvapilo, pretože napriek predošlej snahe sa mi nikdy predtým nepodarilo tak jasne si to uvedomiť. V úvode seminára som na otázku Kto som nevedela ešte odpovedať. Odpovedala som preto na základe mojej súčasnej situácie, ale nebola to odpoveď, ktorá by vystihovala moju podstatu. S mojou súčasnou situáciou súvisela aj otázka, čo ďalej, na čo by som sa mala v ďalšej etape života zamerať. Čím začať, čo urobiť v snahe zjednodušiť svoj život, zbaviť sa zbytočných záťaží a pritom sa venovať nejakej zmysluplnej činnosti. Okrem týchto dvoch otázok mojím ďalším  problémom bolo, ako riešiť situácie, keď vás niekto urazí, najmä z kruhu rodiny. Ako sa ukázalo, tento problém riešili viaceré účastníčky seminára. Ako „odrušiť" pocity krivdy, napríklad, ak vás niekto blízky neadekvátne, bezdôvodne osočuje, alebo nejako ináč  narúša váš pokoj. V priebehu týchto meditácií som dostala odpovede na všetky tieto otázky. Zároveň som sa začala cítiť oslobodená od predošlých psychických záťaží. Najmä mi odľahlo, že ma prestali iritovať a zarmucovať zlomyseľnosti mojich blížnych smerom ku mne. Akoby mi to zrazu bolo úplne jedno. Čo ma ešte dovčera ťažilo, akoby mi zostalo zrazu ľahostajné. Potešilo ma, že dá sa žiť aj takto. Lebo darmo vám to niekto vysvetľuje, čisto rozumovým úsilím sa ten stav  nedá dosiahnuť. Dá sa chápať veta: „Je to ich problém, ktorý projektujú na vás", dobre, ale vôľou nezastavíte ten adrenalín, ktorý vám v tele začne šarapatiť. Je to zásluha pani Vierky Spring, ktorá dokáže robiť s človekom takéto zázraky a to celkom jednoduchou, príjemnou a nenásilnou formou, za čo jej veľmi srdečne ďakujem. Aj za to, že mi pomohla uveriť, že mám právo na ten pokoj v duši, ktorý je taký dôležitý."
Anna, dramaturgička

Prihláška do programu KTO SOM cestami vnútorného sveta

Máte otázky? Chceli by ste viac informácií? Neváhajte nás kontaktovať na adrese seminare@vieraspring.eu