0
čitateľov už používa 5 princípov pre tvorenie svojho života a sveta v spokojnosti, radosti a v láske

Stiahnite si e-book

5 princípov tvorenia reality v láske zadarmo 

"Úvodom knihy, 5 princípov tvorenia reality v láske, nájdete môj osobný Manifest. Berte ho ako inšpiráciu pre zdravší a spokojnejší život.

Jednoduché návyky a techniky, ktoré používam, môžu aj vám priniesť viac pokoja a motiváciu pre dobrý život.

Inšpiráciou z môjho osobného Manifestu a pochopením súvislostí piatich princípov tvorenia reality v láske a ich aplikáciou, dokážete úplne zmeniť život.

Môžete cielene ovplyvňovať procesy tvorenia vašej každodennej reality.

Prežívajte viac harmónie, radosti a cíťte sa lepšie, ľahšie a zdravšie."

S láskou Viera Spring

E-book príde na vami uvedenú adresu a zároveň dávate súhlas s jej zaradením do adresára kontaktov. Vaša adresa je v bezpečí. E-book je vo formáte pdf. Ak chcete dostávať moje inšpiratívne listy s informáciami a odkazmi na nové príspevky, články a aktivity, potom si, pre istotu, ešte zadajte adresu individualka@vieraspring.eu do kontaktov vašej hlavnej pošty, aby listy odo mňa nepadali do SPAM. Ak nechcete dostávať informácie - jednoducho sa kedykoľvek odhláste jedným klikom.


"Malú knihu, Päť princípov tvorenia reality v láske, som písala inšpirovaná. Ako? Začala som rozjímať a chcela som písať o našom neustálom trápení sa a návod ako z toho von. Mala som svoju predstavu o obsahu. A odrazu som písala a písala a písala. Jedna časť mňa plynulo písala, bez premýšľania. Druhá časť,  ktorá mala plán, čo tam má byť napísané, sa čudovala, čo to píšem." Viera Spring

Čo získate stiahnutím e-booku

5 princípov tvorenia reality v láske

Tajomstvo

Odhalíte skryté tajomstvo piatich princípov tvorenia reality v láske. Každý princíp, ako lúč svetla, odkryje veci v inom svetle.

Inšpiráciu

Pochopením 5 princípov dokážete vedome meniť postoje a svoju každodennú realitu.

Techniky

Jednoduché návyky a techniky, ktoré používam, môžu aj vám odomknúť dvere pre viac pokoja a motiváciu pre dobrý život.
Chcela by som mať život, ako je opísaný v Manifeste. Kto by nechcel, že? Vybrala som si jednu techniku pred spaním a skúšam. Musím potvrdiť, že cítim úľavu. 5 princípov ma prekvapilo. Čítala som ich viackrát za sebou a pri každom ďalšom čítaní som si ich lepšie uvedomovala a mala pocit väčšieho priestoru. Tento ebook je pre mňa obrovskou inšpiráciou a radosťou. Odporúčam prečítať.
Marcela Filová sales reprezentant
Päť princípov, ktoré popisuje pani Vierka v tomto ebooku mi naozaj pomohli a zmenili život. Uvedomujem si lepšie cez tieto princípy, čo sa deje v mojom živote. Vidím to inak ako predtým a čo je pre mňa podstatné, som pokojnejšia. Moja práca je náročná a zažívam denne dosť stresu. Naučila som sa 5 princípov doslova naspamäť a počas dňa si ich pripomínam. Vždy keď začnem stresovať, vybavím si prvý princíp a idem podľa neho. Potom si hneď pripomeniem aj ďalšie štyri. Ako si ich opakujem, stále sa mi vybavuje viac a viac súvisiacich vecí. Manifest, ktorý je napísaný na začiatku ebooku je super a bodaj by sme všetci mohli tak pokojne žiť. Mne sa to zatiaľ nedá. Pani Vierka v ebooku odporúča, aby sme si vybrali jednu z techník. Ja som si vybrala aj tak nie iba jednu ale hneď niekoľko. Vybrala som si techniky na ráno a večer pred spaním. Musím uznať, že sa cítim vyrovnanejšie. A aj kolegyne v práci si to všimli a ocenili. Naozaj som vďačná a každému odporúčam. Aj keď sme každý iný, ak nevyskúšate, nebudete vedieť.
Danka Halovárováprojekt manažér/klientský poradca