Viera  Spring

 

"Žiť dobrý život a cítiť sa dobre"

 

 

 

"individuálky" , meditačno-motivačné konzultácie, hlbšie poznávanie seba, terapie, tréningy zručností, osobný rozvoj,

sebarealizácia, cesta k vlastnému ja, online 

 

 online

 

 

Máte veľa načítaného, napočúvaného, ale... aj tak... 

Absolvovali ste už kadečo, aj rôzne semináre, webináre, kurzy, nakúpili ste si zaručené riešenia s prísľubmi vysnívaného života, ale úprimne, napriek tomu, že si myslíte, že vy viete, v reálnom živote sa to veľmi neprejavilo tak, ako by ste chceli? 

 

Čo je za tým?

 

 

 

Možno je iba čas vydať sa vlastnou cestou a hlavne cestou k svojmu vlastnému ja.

Poďte to skúsiť.

"Individuálky" vaša cesta k vlastnému ja 

Čo myslíte, je už ten čas? Ste pripravená/ý? Napíšte. 

Viera Spring

individualka@vieraspring.eu

 

"Viete to rovnako dobre ako ja, že konečnou odpoveďou ste vy a to, čo si možno celkom neuvedomujete je, že nachádzanie odpovedí a postupná premena je proces a zároveň cesta k vlastnému ja.

Venujem sa tomuto procesu intenzívne už desaťročia. V prvom rade u seba a následne s ďalšími, ktorí o moje skúsenosti a pomocnú ruku stáli alebo stoja. Pracujem do hĺbky, naozaj systematicky a denno-denne, naplno.

Táto moja vášeň poznávať a poznať, čo všetko tvorí a ovplyvňuje človeka, ľudskú dušu a život a akú úlohu zohráva v obrovskom zázraku tvorenia človek sám, sa napokon pretavila do uvedomenia zmyslu, pochopenia, že je to pre mňa niečo ako prirodzený dar a  talent, poslanie a tiež profesia.

Túžba porozumieť, odhaľovať a nazerať pod povrch vecí a neuspokojiť sa s ponúkanými rigidnými odpoveďami, čo sa stali pre mnohých nemennou jedinou pravdou a akýmsi klišé, ma viedla vytvoriť si vlastný pohľad na svet.

Počas ostatných dvadsaťpäť rokov som sama prešla obrovskou premenou, mnohých som v dobrom zmysle ovplyvnila a tiež pomohla už naozaj veľkému počtu ľudí zmeniť svoj život k lepšiemu, čo ma napĺňa radosťou a spokojnosťou.

Ak hľadáte vlastnú cestu a niekoho naozaj skúseného, kto by vám bol nápomocný riešiť jej úseky a aktuálne životné výzvy, ozvite sa. Nezáväzným spoločným rozhovorom zistíme, či ísť spolu nejaký čas alebo nie."

Mgr. Viera Spring

O čom sú individuálky so mnou? Chceli by ste vedieť viac? Možno ako rozpoznať, čo vám stojí v ceste žiť život po akom túžite? Robíte si starosti, hlavou vám víri čo bolo a čo bude, cítite sa stiesnene, až sa z toho ťažšie dýcha a nedá sa pokojne spať. Poznám to. Alebo prežívate a neustále sa vám opakujú pocity nejakého nedostatku, čosi vám chýba a cítite sa frustrovane a nenaplnene, stagnáciu? Urobili ste kopu práce a chcete sa pohnúť ďalej, ale cítite sa unavene a ako prišpendlený motýľ? Poznám to veľmi dobre. Ako tomu porozumieť? Čo sú teda tie prekážky a ako ich odhaliť, celé zmeniť a dosiahnuť nové prežívanie a pocity naplnenosti seba a života, uznanie, podporu zdravia a vzťahov?  Máte ochotu, odhodlanie, odvahu nazrieť do svojho vnútra a robiť skutočné zmeny? Potom mi napíšte, prihláste sa na  moju "individuálku". Je veľa spôsobov a ciest a tá moja je jednou z nich. Možno je práve pre vás vhodným riešením a prejdeme spolu kus cesty. Pomáham ľuďom v tomto smere už viac ako 25 rokov a tí, čo boli pripravení a aj zotrvali v úsilí, dosiahli naozaj výrazný pokrok a úžasné zmeny. 

 

Čo je vaša téma?  A čo môžete odo mňa očakávať?

1. sebarealizácia a spokojnosť

 

Neustále vám v živote čosi chýba, trpíte permanetne nejakým nedostatkom, už či v hmote, citoch, vzťahoch, realizácii, jednoducho povedané, nedarí sa vám, ako by ste chceli ? Chcete vedieť, v čom to je a čo s tým?

 

Chceli by ste nájsť nové, fungujúce prístupy a riešenia vo vašej sebarealizácii ? 

Pôjdeme spoločne až do vami stanoveného cieľa

 

2. zvládanie emócií, stresu, vymedzenie vlastných hraníc, ďalšie dôležité zručnosti pre dobrý život a vnútorný pokoj

 

Chcete sa naučiť inak reagovať na zaťažujúce situácie ?

Chcete sa naučiť akým spôsobom môžete zvládať a prelaďovať emócie, meditovať, rozpoznávať vlastnú myseľ, postoje, zvládať stres a relaxovať a ďalšie potrebné zručnosti pre dobrý život? 

 

Prevediem vás vaším vnútorným svetom, postupným procesom rozpoznávania a zmien, pomôžem rozpustiť emočné blokády, povediem tréningom zručností krok za krokom. Naučíte sa ich používať v každodennom živote.

 

3. Uvedomenie a zlepšovanie funkčných vzťahov a odpútanie sa od vzťahov závislých a nefunkčných

 

Chcete dosiahnuť vhľady pre hlbšie porozumenie svojmu životu a vzťahom?

Túžite po dobrých vzťahoch doma, v práci, s priateľmi, so sebou? Chcete pochopiť, prečo sa vám opakujú niektoré situácie, ktoré sú vám nepríjemné a tiež nepríjemné alebo nefunkčné vzťahy?

Postupné rozpoznávanie a liečenie všetkého, čo súvisí so vzťahmi.

 

Poďte to dôkladne preskúmať a krok za krokom meniť k lepšiemu. Nie tých druhých, ale seba.

 

Napíšte e-mail individualka@vieraspring.eu

 

Cítite potrebu rozprúdiť vitálne a radostné prúdy života, entuziazmus?

 

Obrodiť vlastnú spiritualitu, uzavrieť vnútorný mier a nastoliť rovnováhu medzi spirituálnym a materiálnym? Vyslobodiť sa z nekonečných rozporov ?

 

Lepšie porozumieť, trochu nazrieť k prepojeniu telo-myseľ-emócie-duša-duch a zdravie?

Ponoriť sa do hĺbky vnútra k príčinným zdrojom, pochopiť odkazy a reč vášho tela?

Podporiť seba starostlivosť a zdravie všetkými smermi?

 

Chcete sa naučiť ako tvoriť a pretvárať seba, svoj život, vzťahy v pokoji, radosti a láske?

 

Zaujíma vás zmysel?

 

Všetky tieto a ďalšie otázky si môžete zodpovedať a naozaj vyriešiť , o tom sú moje "individuálky", napomôcť vám nájsť odpovede, motivovať, inšpirovať, trénovať a nachádzať skutočné, reálne a zmysluplné riešenia. Zmeny ale budete robiť vy. Odo mňa dostanete niečo ako návod a domáce úlohy.

 

Témami sa zaoberám dlhé roky, desaťročia a vediem tréningy pre život potrebných, hore spomenutých a ďalších zručností a tiež cvičení. Vnímam človeka v širšom kontexte a pokúšam sa vidieť komplexne, teda určite sa o to usilujem. 

  

Individuálny prístup je pre moje "individuálky" samozrejmosťou.

 

Chcete viac informácií ako "individuálky" so mnou prebiehajú a či vedia byť aj práve vám užitočné? Napíšte   individualka@vieraspring.eu

 

© Mgr. Viera Spring, všetky práva vyhradené

 

 

 

"individuálky" , meditačno-motivačné konzultácie, hlbšie poznávanie seba, terapie, tréningy zručností, osobný rozvoj - sebarealizácia, cesta k vlastnému ja, online

 

 

Vierku Spring som spoznala prostredníctvom Centra Rafael. Centrum sa v tom čase rodilo a rozbiehalo. Prišla k nám na návštevu, keď hľadala vhodné priestory na realizáciu svojich kurzov.Už počas rozhovoru sme sa dohodli, že k nej prídem na osobnú konzultáciu. Bolo to na jeseň r.2011...no a čas plynie a ja k nej chodievam na konzultácie až dodnes...myslím, že som sa za tie roky "práce na sebe a mojich postojoch" veľmi zmenila a riadne posunula ...cítim, že mi tieto stretnutia priniesli a prinášajú úplne iné a nové vhľady do situácií, ktoré som v tom čase riešila a riešim v súčasnosti. A za tie roky som pochopila, že iba mojou vnútornou premenou a prácou na sebe a postupnou zmenou prístupu, problémy už nenazývam problémami ale ich prijímam ako životné výzvy a zdolávam ich s nadhľadom a pokojom...Vierka ma učí dávať si a aj dosahovať ciele, jasné zadania nielen v pracovnom živote ale aj v osobnom a tiež v pokoji ustáť " búrky ", ktoré prežívame každý. Učí ma uchopiť môj život do vlastných rúk, nenechať sa manipulovať a ovládať rôznymi tlakmi a módnymi trendami v spoločnosti. Učí ma vážiť si seba, pravé životné hodnoty, veriť a žiť lásku plným srdcom....a ja som jej za tie roky práce na duši uverila....na začiatku som bola zacyklená, zmätená, nedarilo sa mi v práci a nevedela som kadiaľ a ako a ani poriadne kto som a čo vlastne chcem. Neprestajne som hľadala vinníka a hnevala sa na celý svet, rodinu, muža, mojich priateľov.....prešla som najťažšie úseky môjho života a vlastnou katarziou a dnes viem, že je lepšie riešiť veci v pokoji a ku všetkým ľudom pristupovať s úctou a pokorou....som iná, nová, fresh, flexibilná, opäť sa smejem a verím vo mňa, moje schopnosti a danosti a že život je naozaj DAR a treba ho užívať:) Vierke patrí navždy moje ĎAKUJEM!
Naďa Jedináková,PhDr.farmaceutka a podnikateľka, majiteľka Centrum Rafael
Vierku som stretla v správnom čase, veď sa aj hovorí, že ak je študent pripravený, a tak ďalej. Prišla som o prácu a hľadala som, ako ďalej. Vďaka Vierkiným individuálkam, som sa prepracovala hlbšie do svojho vnútra a pochopila inak svoj potenciál a talent, ktorý som predtým nevedela dobre využiť a napokon som si naštartovala samostatnú zárobkovú činnosť a tým aj svoju väčšiu slobodu a samostatnosť. Pokračujem s Vierkou v pravidelných kozultáciách a aj vďaka tomu, že mi ukazuje veci vždy z nejakého iného uhla, ako ich vidím ja, sa mi naozaj darí. Ďakujem..
Ing. Jana Forgáčovápodnikateľka
S Vierkou som sa stretla, keď som sa v živote dostala do situácie, ktorú som nedokázala pochopiť. Vierka ma naučila porozumieť samej sebe, učiť sa mať sa skutočne rada a neubližovať si. Ukázala mi nový pohľad na svet, aký som dovtedy nepoznala. Vďaka nej som pochopila, že veci sa nám nedejú len tak pre nič za nič alebo samé od seba, ale že všetko môžeme vedome (alebo aj nevedome)ovplyvňovať. Pamätám si, ako sme sa stretli prvýkrát. Prežívala som nepríjemné chvíle, vlastne celé obdobie a nechápala, prečo sa to deje. Vierka mi vtedy ukázala, že situácia, do ktorej som sa dostala, vznikla z určitého môjho postoja k samej sebe. Pomohla mi tento postoj „spracovať“, pomenovať ho. Naučila ma prijať to a odpustiť sebe aj druhým a nahradiť odmietanie a obviňovanie láskou, aby som sa do podobnej situácie v budúcnosti už nedostala. Odvtedy sa viac zaujímam o to, ako fungujú veci okolo nás a vnímam ich celkom inak ako dovtedy. A môj život sa celkom zmenil. a až neuveriteľne k lepšiemu. S Vierkou som zažila malý-veľký zázrak v mojom živote a bez nej by som bola zakomplexovaným, unaveným a nešťastným človekom.
Ing. Zuzana Šímováúčtovník-ekonóm, podnikateľka
Pani Vieru mi odporúčali v čase, kedy som bola vyhoretá, zasekla som sa v štúdiu, mala som dosť temné myšlienky a nevedela ako ďalej. Ďakujem Bohu za toto stretnutie a možnosť . Veľmi som vďačná, lebo mi pomohla porozumieť, čo sa vlastne so mnou stalo, dostala som sa z ponurých myšlienok, znova ma život začal baviť. Vďaka vedeniu pani Viery som dokončila štúdium a aj som si našla prácu, v ktorej som veľmi spokojná. Ďakujem.
Mgr. Katarína Z., projekt manažér
Vierku poznám už roky a ďakujem osudu, že mi ju privial do cesty. Prvý krát som ju požiadala o pomoc, nechápala som, čo sa mi to deje v živote ešte ako študentka a veľmi mi pomohla zorientovať sa a normálne sebavedomo ďalej naštartovať. Roky bežali, urobila som naozaj kus práce v mojom živote, ale ocitla som sa v slepej uličke. Vyčerpaná, vyhoretá, ustráchaná, problém s prácou, financiami, rozpadli sa mi vzťahy, no všetko. Nejaký čas som brala aj antidepresíva, ale potom som si povedala, že sa musím pohnúť ďalej a vyhľadala som znovu Vierku. Možno sa to niekomu môže zdať ako nemožné, ale môj život sa krok po kroku menil naozaj úžasným spôsobom. Porozumela som mnohým veciam a hlavne sebe, ako som vytvorila to miesto v slepej uličke a ako to nezopakovať. Vierka je pre mňa dar a úžasný, Bohom obdarovaný a pritom skromný človek. Viem, že si prešla veľmi ťažkými skúsenosťami, ale neuveriteľne ich zvládla a možno aj preto je o to trpezlivejšia, chápavejšia a láskavejšia. Ešte raz veľká vďaka.
Martina Procházkováself employer

Máte otázky? 

Kontaktujte ma individualka@vieraspring.eu

© Mgr. Viera Spring, všetky práva vyhradené