členská sekcia klubu - lekcie pokročilí štvrtok

záznamy jarný cyklus 

Viera Spring

"Riešte životné výzvy, vždy, zo svojho vnútra smerom von. Takmer denne opakujem už veľmi dlhé roky.  Ale chápem , že to nie je jednoduché.  Práve preto ukazujem ako, učím a vysvetľujem, smerujem, podporujem, vediem, presmerovávam na každom kurze a na všetkých mojich seminároch a samozrejme aj individuálne práce majú tento základ."

"Žite dobrý život a cíťte sa dobre"

Viera Spring

Malú knihu Päť princípov som napísala inšpirovaná. Ako? Začala som rozjímať a písať o našom neustálom trápení sa a tiež návod ako z toho von. Mala som svoju predstavu o obsahu. A odrazu som písala a písala a písala. Jedna časť mňa plynulo písala bez premýšľania a druhá časť , ktorá mala plán, čo tam má byť napísané, sa čudovala, čo to píšem. Nie, nie som nijako rozpoltená  Ak sa venujete akejkoľvek tvorivej práci, poznáte to tiež.

Kniha 5 princípov

tvorenia reality

v láske

Päť princípov? A ktoré to sú ? Sama som si ich znova zopakovala.

Pochopiť tieto princípy možno nie je celkom jednoduché, ale ak pôjdete podľa nich, prestanete sa trápiť.

Môj osobný Manifest

Úvodom knižky nájdete môj Manifest. Berte ho ako inšpiráciu pre zdravší a spokojnejší životný štýl. Jednoduché návyky a techniky, ktoré používam, môžu aj vám priniesť viac pokoja a motiváciu pre dobrý život.

Inšpiráciou z môjho osobného Manifestu a pochopením súvislostí piatich princípov tvorenia reality v láske, ktoré nájdete v tejto malej knižke a ich aplikáciou, dokážete úplne zmeniť život a cielene ovplyvňovať procesy tvorenia vašej každodennej reality.

Prežívajte viac harmónie, radosti a cíťte sa lepšie, ľahšie a zdravšie.

S láskou Viera Spring

KONTAKT

Chcete napísať, poslať otázku, podeliť sa so svojou skúsenosťou? Objednať sa na osobnú konzultáciu, terapiu? Píšte mi na adresu 

viera@vieraspring.eu

5 princípov

zmenia vám život a pohľad na svet

0
čitateľov už používa 5 princípov pre tvorenie svojej životnej reality v láske

Blog Viera Spring