Cesta intuície a náhľadov do svojho vnútorného sveta.

 

Príďte na môj víkendový seminár

Očami duše ako cesta intuície a náhľadov do svojho farebného vnútorného sveta.

Tréningy relaxácie, vedomého dychu, jemné cvičenia a riadené, terapeutické meditácie plynulo prepojíme s intuitívnou hrou  farieb, tvarov a obrazov.

Vytvoríte si jednoduchým spôsobom intuitívneho maľovania obrazy, ktoré budete čítať a spätne vnímať.

Ponoríte sa do svojho vnútorného sveta, aby ste objavili odpovede, ktoré hľadáte.

Rozviniete intuíciu a lepšie porozumiete reči vašej duše a jej znameniam, sebe, emocionálnym prejavom, citom, náladám, svojmu životu.

Celý proces podporí tvorivosť, hlboký relax, duševnú úľavu, odbúranie napätia, stresu a zrelých emočných zhlukov a obnoví celkovú spokojnosť a harmóniu.

Teším sa na vás,

s láskou Viera Spring

Žite dobrý život a cíťte sa dobre

 

Vlastnou rukou. (odporúčania účastníkov pre vás) Prečo ísť na tento seminár?

Našla som, čo som práve potrebovala a pochopila zopár vecí, ktoré som v sebe už dlhšie riešila. Hľadám slová, ktorými by som vyjadrila, čo cítim. Stretnutie s Vierkou, jej práca a semináre, to je ako dotyk anjelských krídel. Lenka D. 

KEDY?   Od   do    2018. Termín uvedieme čoskoro.  

PRIHLÁŠKA

Ako som nastavila program a čo vám mnou vytvorený relaxačný víkendový seminár Očami duše ako cesta intuície a náhľadov do svojho vnútorného farebného sveta prinesie:   

  • Tréning relaxácie - ako sa uvoľniť. Naučíte sa naladiť na stred. Dôkladne uzemniť, v čom vám budem nápomocná. Vysvetlíme si na čo je to dobré. Budeme k tomu trénovať vedomý dych, sústredenosť, jemné cvičenia spojím s mojou riadenou meditáciou s cieľom dosiahnuť hlbokú regeneračnú relaxáciu, vnútorný pokoj a rovnováhu. 
  • Tréning meditácie a vedomého dychu. Tréning odpútania sa a tréning pokročilého odpúšťania.
  • Pokúsime sa porozumieť polarite ego a duša a nazrieme na seba a svet očami duše.  
  • Urobíme detoxikáciu od emočných nánosov. Rozpoznáme emocionálnu pascu a rozpustíme aktuálne prejavené blokády. Moja práca je vždy celostná a pracujeme súčasne na úrovniach telo/myseľ/duša. A tak následne v mojej špeciálnej terapeutickej riadenej meditácii vás budem viesť tak, aby ste tiež vnímali, čím a na ktorých miestach na tele sa vaša emocionálna pasca a blokáda, prejavuje. Ako ovplyvňuje vaše vzťahy, životné situácie a to, ako sa cítite. Povediem vás a urobím s vami pokročilý tréning rozpúšťania emocionálnych blokov. Ide o môj osobný, overený a už dlhodobo používaný postup.
  • Víkendový tréningový a meditačný program obohatím večer o niektorú ďalšiu z mojich špeciálnych terapeuticko-transformačných riadených meditácií. Na každom zo seminárov ideme vždy inou z vnútorných ciest a môžete si veľa vyriešiť. Vyberiem tému podľa aktuálnej potreby celej skupiny.
  • Tréning intuície. Naučím vás ako prejsť cez prekážku, čo vás oddeľuje od vlastnej intuície. Môžete potom ďalej intuíciu rozvíjať a precvičovať aj samostatne. 
  • Intuitívne maľovanie. Práca s farbami a tréning vedomého prelaďovania a presúvania sa.
  • Intuitívnemu maľovaniu sa venujem dlhé roky, robila som veľmi veľa seba poznávacích tvorivých dielní a ja osobne som práve intuitívnym maľovaním a inšpirovaná prenikala do veľkej hĺbky v procese seba poznávania a tiež liečila najsilnejšie vlastné traumy a bolesti duše. Nejde tu vôbec o techniky maľby ani o umeleckú hodnotu ako takú. Nie je potrebné vedieť maľovať, niekedy je to práve prekážkou. Budeme veľa pracovať s farbami a namaľujete minimálne dva intuitívne obrazy ako odkaz pre vás z vášho vnútra. Obrazy duše. Vysvetlíme si, na čo je to dobré.
  • Domov si ponesiete nové pohľady a poznanie, hlbšie seba porozumenie, riešenia, duševnú úľavu, radosť a tak ďalej. Ale aj obrazy, ktoré následne rozmiestníte v priestore, kde sa najviac zdržiavate. To, čo bolo pre vás skryté vo vašom vnútornom svete, bude na vás pôsobiť svojou láskyplnou liečivou silou prejavené v obrazoch vytvorených očami duše, zvonku. Podporí to celý proces, ktorým prechádzate. 
  • A k celému tomu bohatému programu dostanete ešte darček. Takže verím, že je sa na čo tešiť a ja sa zas teším na vás.

© Viera Spring, všetky práva vyhradené!

KDE?  V Harmónii - penzión Harmónia.

Vlastnou rukou. (odporúčania účastníkov pre vás) Prečo ísť na tento seminár?

Semináre s pani Vierou sú jednoducho povedané darom. Nabijú vás pozitívnou energiou a čerpáte z nich celé mesiace, možno aj celý život, lebo vás pozdvihnú a presmerujú. Ak máte radi meditácie a riadené meditácie, potom si ich zamilujete, rovnako ako ja. Počas riadenej meditácie pani Vierou som pocítila tak úžasný pokoj, lásku, harmóniu ako nikdy predtým. A to som už toho skúsila dosť. Katarína M.

Rezervujte si svoje miesto na seminári Očami duše ako cesta intuície a náhľadov do svojho vnútorného farebného sveta hneď teraz - vypíšte a odošlite prihlášku. Termín uveďte v poznámkach. (Kontakt na vás ostáva u mňa v bezpečí a nikdy ho nepostúpim žiadnym tretím osobám).

A je tento víkendový pobytový seminár vhodný aj pre úplných začiatočníkov? áno

PRIHLÁŠKA

Ako, kedy a koľko zaplatím? Cena je 198 Eur a zahŕňa ubytovanie dve noci, miestny poplatok, plná penzia od piatka večer do nedeľa obed, pitný režim, spoločný priestor, členské na seminár. Prihláška sa považuje za platnú po uhradení zálohy. Miesto si  zabezpečíte zaplatením 100 Eur na účet. Zvyšok uhradíte po príchode do penziónu.

Účasťou na tomto seminári podporujete projekt NÁVRAT. Ďakujeme.

Máte otázky? Napíšte na otázky@vieraspring.eu alebo zavolajte na +421911963572.

Upozornenie: vaša adresa a kontakt na vás, ktorý uvediete v prihláške  je v bezpečí a nikdy ho nepostúpim tretím osobám. Nezabudnite si pridať adresu otazky@vieraspring.eu do adresára vašej hlavnej pošty, aby sa listy odo mňa dostali až ku vám a nepadali do SPAM 

© Viera Spring, všetky práva vyhradené!

GALÉRIA

© Viera Spring, všetky práva vyhradené!