.

.

.

.

.

Self Space - seba priestor v priestore. Priestor pre teba.

 Mapujete cesty a cestičky vašej mysle. Postupujete pomaly a bezpečne, krok po kroku, podľa inštrukcií a tiež s mojou podporou a navigáciou. Rozpoznávate skryté pod povrchom. Odhaľujete súvislosti vašich vzťahov a života. Pomenúvate obmedzujúce pasce a rozširujete svoje možnosti o podporujúce zdroje. Nachádzate odpovede. Prijímate tiché vnuknutia a celú náruč inšpirácie. A doprajete si tiež skvelý relax v romantickej prírode, pri horiacom krbe s voňavou šálkou čaju a naisto príjemnými a milými ľuďmi. Idete?

KEDY?  termín bude stanovený

"Otvorte si cestu a prístup k rovine možností a riešení, ktorá je za vašimi momentálnymi hranicami. Vydajte sa spolu so mnou objaviť a zmapovať cestu k svojmu ja, čo vás presahuje." Viera Spring

"Áno, práve teraz je ten vhodný čas.

Čas zmapovať situáciu a sa posunúť. Možno ešte niečo vyladiť.

Možno aj rozšíriť pôsobenie pracovné, či osobné. Zorientovať sa, rekapitulovať, či nájsť východisko. Možno čosi v sebe inak nastaviť. Vyrovnať sa s niečím alebo pozrieť na veci z iného uhla a získať vhľad do súvislostí.

Príďte na môj seminár Self space, aby ste riadenými meditáciami a ďalším programom, nazreli do svojho vnútra a zmapovali všetko potrebné.

Otvoríte si tak cestu a prístup k širšej rovine možností a riešení, ktorá je za vašimi momentálnymi hranicami.

Vydajte sa spolu so mnou na cestu k svojmu ja, čo vás presahuje.

Domov pôjdete lepšie zorientovaní a so skvelým vlastnoručne vytvoreným materiálom, na ktorom budete môcť ďalej stavať."

S láskou

Viera Spring

Žite dobrý život a cíťte sa dobre

Idem. Registrujte sa.

KDE?  V Harmónii - penzión Harmónia.

Self space. Priestor pre teba.

 • Vám napomôže
  rozpoznávať vlastnú myseľ, myšlienkové vzory, prúdy, postoje, ktoré premietate do životných situácií, prostredia, vzťahov,
 • Vám ukáže
  ako to, čo tvoríte dnu, sa prejavuje cez emócie a na tele a tiež smerom von do životných situácií a vzťahov, celého života a 
 • Vám napovie kedy a ako
  s tým krok za krokom môžete vedome pracovať a dosahovať premenu.
 • Vás inšpiruje
  vždy v súlade a podľa vašich aktuálnych potrieb a tiež podľa potrieb ostatných účastníkov.
 • Obsahuje hlavne
  tréningy, hry, mapovanie, scénky, cvičenia a riadené terapeutické meditácie.

"Prečo odporúčam seminár Self space? Tento víkendový seminár ma naozaj bavil a naplno som sa pohrúžila do svojho vnútra. Bol to nezabudnuteľný zážitok. Ťažko je samému sa dostať poriadne pod povrch a vďaka prístupu pani Spring sa mi to konečne podarilo. Predtým som si myslela, že veď už všetko viem a aj meditujem a aj sama na sebe pracujem, prešla som veľa odborných seminárov a aj pre osobný rozvoj, cestovala som na mnohé miesta, ale som vďačná sama sebe, že som prekročila svoje ego a počas riadených meditácií pani Spring, som sa dostala oveľa hlbšie do svojho vnútra, ako kedykoľvek predtým. Mapu, čo som si vytvorila, mám stále na stene ako obraz a stále má pre mňa dôležitý význam. A to sú už 4 roky. Nech riešite čokoľvek vo svojom živote alebo sa iba hľadáte, úprimne a srdečne odporúčam víkendový seminár pani Vierky Spring Self space. "

Mgr. Aďa Krátka, poradkyňa pre ľudské zdroje

"Či a prečo a komu odporúčam tento seminár? Ja určite áno všetkým, ktorí sú pripravení na hľadanie odpovedí v sebe. Trvalo mi to nejaký čas, kým som pochopil, čo pani Vierka hovorí a ako to vlastne myslí, s tým otočením sa ku sebe. Nie je to také ľahké, ako sa zdá, lebo som si myslel, že už to viem, ale som naozaj rád, že sa mi podarilo celé to konečne otočiť a porozumieť v istých dôležitých súvislostiach svojej mysli. Veľmi som vďačný, lebo mi to otvorilo celkom nový rozmer pohľadu na seba a mnohých vecí, čo sa mi v živote aj opakovali.  To je to najcennejšie, čo som si z toho víkendu zobral ja. Odporúčam a doprajem taký zážitok naozaj každému."

Ing. Eugen Kolesár, projektový elektroinžinier

A je tento víkendový pobytový seminár vhodný aj pre úplných začiatočníkov? áno

Idem. Registrujte sa.

Ako, kedy a koľko zaplatím? Cena je 198 Eur a zahŕňa ubytovanie dve noci, miestny poplatok, plná penzia, kvalitné vegetariánske jedlo od piatka večer do nedeľa obed, pitný režim, spoločný priestor, členské na seminár. Prihláška sa považuje za platnú po uhradení zálohy členského. Miesto si  zabezpečíte zaplatením 100 Eur na účet. Zvyšok uhradíte po príchode do penziónu.

Účasťou na tomto seminári podporujete projekt NÁVRAT. Ďakujeme.

Máte otázky? Napíšte na otázky@vieraspring.eu alebo zavolajte na +421911963572.

© Viera Spring, všetky práva vyhradené!

Upozornenie: vaša adresa a kontakt na vás, ktorý uvediete v prihláške  je v bezpečí a nikdy ho nepostúpim tretím osobám. Nezabudnite si pridať adresu otazky@vieraspring.eu do adresára vašej hlavnej pošty, aby sa listy odo mňa dostali až ku vám a nepadali do SPAM