HALUZE a PASCE

      Odhaľte vlastné haluze a pasce a osloboďte sa. 

radosť, SLOBODA, vedomie, zdravie, REALIZÁCIA, nadhľad, MÚDROSŤ, zdieľanie,  PokoJ, šťastie, LáSKA , úspech, HOJNOSŤ, som, ZMYSEL, zámer, teraz, JA

Chceli by ste viac a vedome  vstupovať do procesu zhmotňovania vášho životného príbehu?  Uvedomelo ho smerovať a ovplyvňovať, a to v múdrosti a s nadhľadom? Nazrieť pod povrch mysle? Odhaliť čo za nástrahy a pasce skrýva a prečo sa v nich vlastne ocitnete? Často o tom ani neviete, že ste v nejakej myšlienkovej, emočnej pasci, spoločenskej alebo inej. Zaujíma vás to?

Chcete sa naučiť s tým pracovať?

Našli ste, čo hľadáte.

Mnohé odpovede, popisy, príbehy, techniky, postupy a návody a k nim prípadové štúdie, ktoré vás nielen inšpirujú, ale aj ukážu a povedú, aby ste  vedeli ako na to.

To všetko je v tejto knihe.

Vitajte medzi nami, v komunite ľudí, čo vedome spolu-tvoríme, tvoríme a pretvárame seba, svoj život a svet v spokojnosti, radosti a v láske. 

Čo v knihe nájdete? Tak poďme na to.

 • 1
  Praktický metodicko-transformačný materiál zhustený na 106 stranách formátu A4. Kniha jasne a stručne popisuje návody a zároveň inšpiruje a dáva dostatočný priestor pre vaše jedinečné tvorivé myslenie a pre rozjímanie.
 • 2
  Okrem mnohých iných vecí sa dozviete, čo sa udeje, ak si iba pomyslíte. A čo sa ihneď a predsa skryte objaví medzi vami a tým, čo si želáte a chcete. Nájdete popísané ako váš hrací plán ako vaše Hracie pole.
 • 3
  Najčastejšie sa vyskytujúce pasce a ich opis. Presne popísané ako vaša pasca vzniká, ako sa v nej ocitnete a hlavne ako sa z nej môžete dostať von. A tiež ako ju nechať celkom odznieť, aby už stratila vplyv a moc nad vaším životom.
 • 4
  Kniha je plná techník, ktoré si môžete ľahko osvojiť a praktikovať. Príklady, obrazné vyjadrenia a prípadové štúdie pre vaše lepšie porozumenie. Písaná je jednoduchým a zrozumiteľným jazykom a štýlom. Každá kapitola má na konci zhrnutie v bodoch.

A že na čo vám to bude? Ako to využijete?

Skúste si len predstaviť koľko času zo života je bežne človek v nejakých myšlienkových, emočných a iných pasciach. A dokola. Koľko ho to stojí nie len času ale aj energie. Obrovský kus života. Ako to celé ovplyvňuje kvalitu toho, čo žije, ako sa cíti, ako je na tom zdravotne, vzťahy a úroveň vedomia a celého nášho sveta. Iba nás to tak presúva a posúva z pasce do pasce a väčšina z nás si žiaľ ani neuvedomujeme, že to tak je. 

A teraz si k tomu predstavte, že by ste vaše pasce objavili a dokázali by ste sa z nich postupne oslobodiť. Prestali by vás ovládať. Tipnite si, čo by to asi, taká premena, urobilo s vami a s vaším životom??

"Ebook Odhaľte vlastné Haluze a Pasce. A osloboďte sa, dáva čitateľovi jasný a zrozumiteľný návod ako zlepšiť kvalitu svojho života tým, že prekvapujúco, jedinečne, jednoducho a zároveň s citom a s láskou ozrejmuje súvislosti medzi naším spôsobom myslenia a svetom okolo nás. A dáva tiež až neuveriteľnú možnosť navždy pozitívne zmeniť vzorce správania nielen svoje ale i rodinné, pracovné a spoločenské zároveň. Po prečítaní tejto knihy som cítila spojenie seba so všetkým. Taký pokoj, vyrovnanosť, harmóniu a povzbudenie, že „môže byť lepšie“. Radosť. Pochopenie, že: „všetci sme jedno“ nie je len otrepaná fráza. Kniha poskytuje širší božský rozmer ale aj jednoduchosť a praktickosť na uľahčenie pochopenia nášho každodenného života. Výrazne tomu dopomáhajú konkrétne príklady zo života autorkiných klientov. Myslím, že každý z nás sa tam nájde a dáva to pocit takej spolupatričnosti a obyčajnej ľudskosti..a hlavne pocit, že to FAKT IDE. Jedným slovom táto kniha dodáva ľuďom obrovskú NÁDEJ a väčšiu chuť do života. Ja ju odporúčam kade chodím. A ako ďalšie pocítila som väčšiu zodpovednosť za budúcnosť svojej rodiny, hlavne mojej dcérky a silu, nádej, že môžem tieto nie práve ideálne vzťahy v našej rodine obrátiť k lepšiemu a dokonca úplne zmeniť, to je veľká výzva. Tak dobre autorka popísala ako na to, to je fakt podľa mňa ...výnimočné. Nie sú to žiadne silné slová lebo som si istá a viem, že táto práca, ebook alebo kniha veľmi veľa ľudí osloví. Téma HRACIE POLE je fakt super! Uvedomila som si tiež oveľa intenzívnejšie, akú silu majú slová s láskou vyslovené, že tá láska, to je to svetlo a svetlo je láska a tá lieči..vyživuje..pomáha. A že vlastne aký dar sme všetci dostali, možnosť láskavými myšlienkami, slovami ovplyvňovať život nielen svoj ale všetkých presne tak ako to autorka popisovala. Aké dôležité je úsilie, aj keď sa to nedarí hneď... Takže veľmi ďakujem. A pracujem na sebe podľa návodov z ebooku. Ide to."
Ľubica JiskrováŠkôlka v lese, detské krúžky
"S pani Vierkou sa poznám aj osobne. Na naše stretnutia sa vždy veľmi teším. Keď sa mi dostala do rúk jej kniha, prečítala som ju na „jeden hlt“. Knižka je veľmi inšpiratívna, pri čítaní sa človek veľakrát zamyslí aj nad svojím životom. V mnohých prípadoch sa nájde aj sám a klopká si na čelo ako sa v danej situácii hlúpo správa. Každý z nás sa stretáva s Haluzami a Pascami a tu môžeme vidieť ako sa dá z toho vymaniť. Po prečítaní knihy som si uvedomila ako sa vieme ľahko namotať, ale aká ťažká je cesta späť. Od momentu ako som mala knihu v rukách sa snažím správať tak, aby som sa viac neprepadávala do Pasci, ale naopak snažím sa správať tak, aby som sa odtiaľ čo najskôr dostala. Je to práca hlavne sama so sebou, uvedomenie si problému a snaha ho riešiť. Knihu by som odporučila každému aj tomu kto si myslí, že žiadne Haluze nemá. Každý sa v nej nájde a každý v nej nájde inšpiráciu pre svoj ďalší spokojný a vyrovnaný život."
PaeDr. Beáta Dudomováučiteľka a podnikateľka

Pýtate sa čo za to? Koľko asi stojí také odhalenie skrytých pascí a nasmerovanie k vnútornému pokoju, spokojnému a vyrovnanému životu?

Mňa to stálo roky naozaj namáhavej a systematickej vnútornej práce a sústredeného úsilia, štúdia, životných skúšok a odriekania. Potom skúmania a overovania prístupov a metód. A napokon ďalšie roky práce poskladania do nejakého celku, projektu, systému a autorskej práce na knihe. Vlastne sa to ani nedá nejako vyčísliť.

.

.

.

.

.

"Žiť dobrý život a cítiť sa dobre. To je moje motto, prístup k životu a aj niečo ako životná filozofia. A tak vám doprajem dvojnásobnú radosť a dvojnásobný dobrý pocit."

viera spring logo

"Ak mám pravdu povedať, takmer som už zabudla, aké to bolo. Neviem si už ani predstaviť, že by som sa denne zaoberala všetkými tými vecami, ktorými sa ľudia bežne zaoberajú.

Dnes to už považujem  za obrovskú stratu času a energie, čo si na súčasnom úseku môjho života nemôžem ani dovoliť. Deň čo deň ďakujem za tú premenu a zmenu. Námaha stála za to.

Kniha Odhaľte vlastné Haluze a Pasce. A osloboďte sa, obsahuje moje osobné mnohoročné skúsenosti a písala a upravovala som ju viac ako tri roky.  Myslela pri tom na zámer odovzdať podstatné a to veľmi jednoducho. 

Predtým ako som sa dala do písania , prešla som naozaj veľký kus cesty. Porozumela a vymanila sa z vlastných pascí a začala vedome žiť a vnímať  súvislosti života a svojho sveta. 

Ponúkam vám môj pohľad na svet, cestu a riešenia. Možnosť nazrieť za oponu, získať vhľad a objaviť, čo je pred vami skryté. Aj keď sa vám veci možno budú zdať jednoduché, ako budete k nihu čítať, prichádzali by ste k nim a práve k tej jednoduchosti zložito a dlhý čas. Rovnako ako aj ja.  Alebo aj vôbec nie."  Mgr. Viera Spring

 

Kniha Odhaľte vlastné Haluze a Pasce. A osloboďte sa je napísaná veľmi dobrým a ľahkým štýlom. Na mnohých miestach som sa našiel a aj môj životný príbeh. Páči sa mi, ako autorka pani Viera Spring píše z vlastnej skúsenosti a ďalšie čo oceňujem, sú aj príklady zo života. Ľudia väčšinou pochopia na príkladoch, na živých skutočnostiach. Táto kniha mi dala niečo celkom nové. Nový pohľad a našiel som tam aj nové riešenia. V mojom okolí by som ju nielen odporúčal, ale dal ako povinnú literatúru viacerým ľuďom. Niekedy som musel čítať text viackrát, ale to preto, aby som ho pochopil čo najlepšie. Pre mňa je kniha napísaná výstižne a ako vhodná pomôcka pre ľudí, čo stále riešia svoje haluze v mysliach. Pretože nás to len ubíja a neposúva ďalej. Vďaka za možnosť prečítania tejto knihy.
Ing. Miloš Sklenkavysokoškolský učiteľ a podnikateľ
Veľmi mi vyhovuje jazyk a spôsob vyjadrovania autorky Viery Spring. Ako to čítam, mám pocit, že je mi to veľmi blízke.Témy sú pre mňa vysoko aktuálne. Uvedomila som si nejaké veci a začala sa pozorovať. Vedome postupne mením niektoré postoje a hlavne sa cítim tak nekonečne ľahko... ale som len na začiatku. Táto kniha - rozhodne áno!!! Potrebujem sa k tej knižke stále vracať, uvedomovať si veci, meniť... Určite by som toto čítanie odporučila aj iným. Len by mi k tomu vyhovovalo aj osobné stretnutie s autorkou, lebo keď rozpráva, dáva všetkým tým informáciám ešte čosi navyše, ďalší úplne iný rozmer.
Ing. Zuzana Šímováekonóm-účtovník, podnikateľka
Prečítala som ebook Odhaľte vlastné haluze a pasce za jedno popoludnie a to bez prerušenia. Je to veľmi oslovujúce. Človek sa v tom nájde. Autorke sa darí dať do textu kus svojho osobitého a jedinečného pohľadu na vec. Ebook pomáha nasmerovať na iné cestičky. Učí pozorovať svoje myšlienky a narábať s nimi. Rada sa k nemu vraciam a opakujem si postupy a rady. Okrem toho mi veľmi zlepšuje náladu a cítim nádej a radosť. Takže po ňom automaticky siaham aj vtedy keď mám trochu horšie dni. Doporučujem každému, kto má záujem na sebe popracovať.
Ing. Magda Masárováfinančný poradca

Rozhodla som sa takto

Tým, že sa rozhodnete pre knihu Odhaľte vlastné haluze a pasce. A osloboďte sa a vydáte sa na cestu návratu ku sebe, obdarujete nielen seba ale aj niekoho ďalšieho.

Môžete tak prežívať a preciťovať dvojnásobnú radosť a dobrý pocit. Obe strany získajú lepšiu možnosť seba premeny a zlepšenia kvality života.

Všetky prostriedky získané týmto projektom idú totiž ako dar projektu Návrat. Návrat sa usiluje podporovať človeka alebo ľudí produktívneho veku, ktorí zažili vlastnú smrť, kómu, ťažký úraz, nie sú ochrnutí a aj tak majú problém s hybnosťou a často odkázaní na pomoc iných, trávia väčšinu času osamote a upadajú, i keď by sa to dalo zlepšovať.

V rámci projektu Návrat robíme všetko pre to, aby sme napomáhali radostnejšiemu prístupu k životu, objaveniu nového zmyslu a tiež návratu a obnoveniu schopností seba starostlivosti.

A že čo touto knihou získate, ak sa dáte do práce podľa nej? 

 • 1
  Čas, energiu, zmysel
  Odrazu získate oveľa viac času, ktorý môžete využiť na to, čo ste vždy chceli robiť, dosiahnuť alebo sa naučiť, ale nemali ste na to čas a silu. Získate kopu vitálnej energie a radosti. Energiu a čas, čo ste predtým vkladali do pascí, môžete použiť zmysluplnejšie.
 • 2
  Nové možnosti a príležitosti
  Všetko čo kvôli pasciam, ktoré zahatávali prúd vášho života, stagnovalo, sa rozhýbe. Život sa rozprúdi a otvoria sa vám nové možnosti a príležitosti. Začnete žiť nový život v celkom novej kvalite.
 • 3
  Vnútorný pokoj, harmóniu a mier
  Pocítite vnútorný pokoj, mier, harmóniu, spokojnosť, sebaúctu, sebadôveru a budete sa cítiť oveľa lepšie.
 • 4
  Sebaúctu a prosperitu
  Postupne prestanete robiť to, čo vám škodí a začnete sa zameriavať na to, čo vám prospieva.
 • 5
  Vďačnosť, lásku, podporu
  Celkový nárast príjemných pocitov spokojnosti a vďačnosti, lásky a súcitu prospejú vášmu zdraviu.
 • 6
  Nadhľad a lepšie zdravie
  Uvoľníte emočné blokády, čo sú častou príčinou ťažoby, bolesti a 80 % chorôb.
 • 7
  Prácu v súlade so sebou a vedomú sebarealizáciu
  Všetko, čo predtým išlo len veľmi ťažko a kumulovali sa prekážky, pôjde až prekvapivo ľahko alebo objavíte celkom nový smer, v ktorom sa nájdete a môžete sa vedome realizovať.
 • 8
  Dobré vzťahy, dobrý život a celkovo sa cítiť dobre
  Kvalitatívne sa zmenia všetky vaše vzťahy. Možno vám nejakí ľudia odídu zo života, ale objavia sa noví, podporujúci, priateľskí, s ktorými budete zdieľať svoj nový životný štýl a celé to úsilie. Navzájom si radiť a fandiť, venovať sa spoločným rozvíjajúcim, pracovným a oddychovým aktivitám.

Vyzerá to sľubne? Idete do toho! Tak koľko si ceníte taký prínos? 

Samozrejme, že sa to nedá nijako vyčísliť. Zvolila som trochu symbolicky číslo tridsať. Tridsať je dobré číslo pre štúdium, seba realizáciu a manifestáciu. Teda zhmotňovanie toho, čo v živote chcete dosiahnuť.

Odhaľte nezmyselné haluze, ktorým veríte a pasce, čo vám stoja v ceste. Prekonajte skryté vnútorné prekážky, pomocou tejto knihy a on line programu.

A iba tak. Skúste si porovnať. Čo by ste si mohli kúpiť za 30 Eur? Možno večeru pre dvoch v priemernej reštaurácii, nejaké tričko, zlatú zubnú niť, kyticu piatich ruží, návštevu kaderníčky.

Čo si práve teraz vyberiete? Môže to byť môj dar pre vás za dar od vás pre niekoho tretieho v projekte Návrat.  

Oslovilo vás to?  Rezonuje  to  s vami v  niečom?  Zaujala vás  téma a kniha Odhaľte vlastné Haluze a Pasce. A osloboďte sa?  Chcete to tiež? Potom  dôverujte  svojej  intuícii. A dajte sa aj vy do práce pre  lepší život vás a vašich blízkych a pre náš  lepší  svet. 

 

Začnite  teraz!  Kliknite a získajte knihu a riešenia.

Napriek tomu, že hlavným cieľom a princípom tohto projektu je dopriať si navzájom všetko dobré, radosť, dobrý pocit zo zdieľania a napomôcť sebe ale aj dobrej veci zároveň a obdarovania sa navzájom a som aj presvedčená o jedinečnosti a kvalite mojej práce a eknihy a viem, čo všetko je za tým, ak by ste predsa len neboli spokojní a rozmysleli si to, dávam vám 10 dňovú garanciu vrátenia vašich peňazí.  Stačí bez udania dôvodu napísať, že chcete peňažný dar vrátiť a pošlem vám peniaze späť. Bonusy k vám docestujú po uplynutí desať dňovej lehoty.

© Mgr. Viera Spring, všetky práva vyhradené