Nepotrebujete čítačku kníh. Ebook stiahnete vo formáte .pdf.

Päť princípov, ktoré popisuje pani Vierka v tomto ebooku mi naozaj pomohli a zmenili život. Uvedomujem si lepšie cez tieto princípy, čo sa deje v mojom živote. Vidím to inak ako predtým a čo je pre mňa podstatné, som pokojnejšia. Moja práca je náročná a zažívam denne dosť stresu. Naučila som sa 5 princípov doslova naspamäť a počas dňa si ich pripomínam. Vždy keď začnem stresovať, vybavím si prvý princíp a idem podľa neho. Potom si hneď pripomeniem aj ďalšie štyri. Ako si ich opakujem, stále sa mi vybavuje viac a viac súvisiacich vecí. Manifest, ktorý je napísaný na začiatku ebooku je super a bodaj by sme všetci mohli tak pokojne žiť. Mne sa to zatiaľ nedá. Pani Vierka v ebooku odporúča, aby sme si vybrali jednu z techník. Ja som si vybrala aj tak nie iba jednu ale hneď niekoľko. Vybrala som si techniky na ráno a večer pred spaním. Musím uznať, že sa cítim vyrovnanejšie. A aj kolegyne v práci si to všimli a ocenili. Naozaj som vďačná a každému odporúčam. Aj keď sme každý iný, ak nevyskúšate, nebudete vedieť.

Danka Halovárováprojekt manažér/klientský poradca
0 čitateľov už používa 5 princípov pre tvorenie svojho života a sveta v spokojnosti, radosti a v láske

V i ta j t e !

       Stiahnutím  e-knihy 5 princípov

 

  • získate a objavíte  tajomstvo Piatich princípov tvorenia reality v láske. Pochopením  5  princípov dokážete vedome meniť postoje a svoju každodennú realitu.
  • Získate navyše súbor jednoduchých techník na každý deň, ktoré ľahko zvládnete, v podobe Manifestu.  Inšpirujte sa a vyberte si z nich. Môžete vďaka nim premeniť vaše stresom a napätím naplnené dni  na  dni  pokoja,  harmónie a mieru. 

Chcela by som mať život, ako je opísaný v Manifeste. Kto by nechcel, že? Vybrala som si jednu techniku pred spaním a skúšam. Musím potvrdiť, že cítim úľavu. 5 princípov ma prekvapilo. Čítala som ich viackrát za sebou a pri každom ďalšom čítaní som si ich lepšie uvedomovala a mala pocit väčšieho priestoru. Tento ebook je pre mňa obrovskou inšpiráciou a radosťou. Odporúčam prečítať.

Marcela Filová sales reprezentant