Príďte na môj seminár  Tajomstvo úsmevu ako cesta do svojho stredu a objavujte, trénujte, transformujte a dvihnite sa celistvo, telo aj myseľ, na vyššiu a kvalitatívne priateľskejšiu úroveň. Moja práca nikdy nie je iba o tréningoch na fyzickej úrovni. Vždy pracujeme celostne telo-myseľ-duša. Okrem tréningov relaxačných cvičení a čikung vám odhalím moje osvedčené tréningy tela a mysle, metódy a postupy pre obnovu síl a regeneráciu, pestovanie vnútorného pokoja, vnútornú očistu odbúravaním emočných nánosov a nielen to. 

Žite dobrý život a cíťte sa dobre. Viera Spring

KEDY?   Od 29. 6.  do 1. 7. 2018. 

Neodkladajte rezerváciu a pošlite prihlášku a členské radšej hneď teraz !

 

"O čom je pobytový víkendový seminár cvičenia, čikung a meditácia - Tajomstvo Úsmevu ako cesta do svojho stredu? A prečo tam ísť? Čo mi to dalo? Môžem za seba povedať, že mne tento víkend v určitých veciach tak otvoril oči, že naň často spomínam a hovorím o svojom živote spôsobom - ako to u mňa bolo pred tým víkendom a ako je to po ňom." Danka K., masérka

 

Ako som nastavila program a čo vám mnou vytvorený pobytový víkendový seminár Tajomstvo úsmevu ako cesta do svojho stredu prinesie:   

  • Tréning relaxačný - ako sa uvoľniť. Naučíte sa naladiť na stred. Dôkladne uzemniť, v čom vám budem nápomocná. Vysvetlíme si na čo je to dobré. Budeme k tomu trénovať chi kung cvičenia a spojím ich s mojou riadenou meditáciou s cieľom dosiahnutia vnútorného pokoja a rovnováhy.
  • Tréning meditácie a vedomého dychu.
  • Urobíme detoxikáciu od emočných nánosov. Môžete si vďaka tomu uvedomiť prúdenie vašej vitálnej energie - chi -  a v mojej špeciálnej terapeutickej riadenej meditácii vás budem viesť tak, aby ste tiež vnímali, čím, ako a na ktorých miestach toto prúdenie, prípadne, blokujete. Povediem vás a urobím s vami pokročilý tréning rozpúšťania takýchto blokov. Ide o môj osobný, overený a už dlhodobo používaný postup.
  • Spravíme si tréning naladenia na Úsmev a cvičení  ciest vnútorného úsmevu. Objasním vám  účinky týchto cvičení na váš psychický a fyzický zdravotný stav. Vysvetlím vám, čomu hovorím Úsmev a prečo. 
  • Naučím vás malú zostavu cvikov, ktorú môžete ďalej precvičovať aj samostatne. 
  • Víkendový tréningový, cvičebný a meditačný program obohatím večer o niektorú ďalšiu z mojich špeciálnych terapeuticko-transformačných riadených meditácií. Na každom zo seminárov pôjdeme inou z vnútorných ciest a môžete si veľa vyriešiť. Vyberiem tému podľa aktuálnej potreby celej skupiny.   
  • Budeme tiež posilňovať zdroj vitality a pohybu, ktorému sa niekedy hovorí aj more energie a budeme trénovať vedomý pohyb.
  • A k celému tomu bohatému programu dostanete ešte darček. Takže verím, že je sa na čo tešiť a ja sa zas teším na vás.

KDE?  V Harmónii - penzión Harmónia.

Čo budeme jesť?  Kvalitnú, chutnú a domácu, bezmäsitú stravu formou bufetových stolov (plná penzia).

"Prečo tam ísť? Čo mi to dalo? Cvičenia a celý víkend vhľadov a múdrosti som ešte dlho spracovávala a čerpám z toho stále. Pocítila som úľavu a slobodu ako nikdy predtým a mala som pocit, že som sa vrátila domov. Zažila som vnútorný mier, harmóniu, hlbšie sebauvedomenie, radosť. A to mi ostane už navždy. Viem sa večer uvoľniť z celodenného napätia, čo mi robilo predtým problém a tiež ako pracovať so svojimi emóciami. "  Majka Ch., dôchodkyňa 

A je tento víkendový pobytový seminár vhodný aj pre úplných začiatočníkov? áno

PRIHLÁŠKA

Ako, kedy a koľko zaplatím? Cena je 198 Eur a zahŕňa ubytovanie dve noci, miestny poplatok, plná penzia od piatka večer do nedeľa obed, pitný režim, spoločný priestor, členské na seminár. Prihláška sa považuje za platnú po uhradení zálohy. Miesto si  zabezpečíte zaplatením 100 Eur na účet. Zvyšok uhradíte po príchode do penziónu.

Účasťou na tomto seminári podporujete projekt NÁVRAT. Ďakujeme.

Máte otázky? Napíšte na taijiclub@vieraspring.eu alebo zavolajte na +421911963572.

Upozornenie: vaša adresa a kontakt na vás, ktorý uvediete v prihláške  je v bezpečí a nikdy ho nepostúpim tretím osobám. Nezabudnite si pridať adresu taijiclub@vieraspring.eu do adresára vašej hlavnej pošty, aby sa listy odo mňa k vám dostali a nepadali do SPAM 

 

Rezervujte si svoje miesto na seminári Tajomstvo Úsmevu ako cesta do svojho stredu hneď teraz - vypíšte a odošlite prihlášku. Termín uveďte v poznámkach. (Kontakt na vás ostáva u mňa v bezpečí a nikdy ho nepostúpim žiadnym tretím osobám)

© Viera Spring, všetky práva vyhradené!

10 minút pre dobrý deň. Atmosféra z Harmónie, jemný dážď a zopár jednoduchých cvikov, čo vás zaručene občerství. 

Prečo ísť na tento víkendový seminár?

Milá Vierka Spring,

úvodom môjho listu sa Vám chcem zo srdca ešte raz poďakovať.

Víkend strávený na Vašom seminári „Tajomstvo úsmevu“ vo mne zanechal neskutočne čistú hladinu pozitívnych emócií.

To, čo som v sebe pociťovala pred Vaším seminárom, bol stav plný negativity, frustrácie, pocit stagnácie, pocit akoby som veciam a sebe vôbec nerozumela.

Počas víkendu a aj po ňom sa zrazu otočil môj emočný svet v akomsi svetle poznania.

Veľké ďakujem za tu krásu, ktorú teraz v sebe nosím. Po dlhom čase som si skoro ráno v práci spievala s úsmevom na tvári.....

....... Ukázali ste mi, ako môžem pomôcť sama sebe, aby sa zlepšil môj život a aby som sa ......  

Prajem Vám  s láskou všetko dobré, nech ste svetlom pre tých, ktorí to potrebujú a hľadajú.

Veľké ĎAKUJEM!

Vaša obdivovateľka Paulínka Križanová

_____________________________

Z listu - Paulínka Križanová je autorkou maľovaných knižiek pre deti a pracuje s deťmi predškolského veku

PREČO  ÍSŤ NA TENTO SEMINÁR? 

Milujem riadené meditácie a meditácie Vierky Spring sú úžasné, z môjho pohľadu skutočne jedinečné a pre mňa naozaj liečivé. Pohladili ma na duši a pomohli mi celkovo aj na fyzickej úrovni. Pocítila som obrovskú úľavu. Otvoril sa mi nový smer, nad ktorým som dlhšie uvažovala a rozhodovala sa, ako ďalej. A čo bolo naozaj pre mňa až nepochopiteľné, roky som mala bolestivé miesto v chrbte, hlavne pri pohybe pravou rukou smerom dozadu a nemohla som sa poriadne vystrieť, ako som si ľahla. Celé sa mi to počas meditácie uvoľnilo, môžem rovno ležať a bolesti už necítim. Asi to bolo jedno s druhým,  cvičenia tiež urobili svoje. Odporúčam tento víkendový seminár aj vám. Nemáte čo stratiť, iba získať.

PhDr. Eva M., Bratislava