Príďte na môj seminár  Tajomstvo úsmevu ako cesta do svojho stredu a objavujte, trénujte, transformujte a dvihnite sa celistvo, telo aj myseľ, na vyššiu a kvalitatívne priateľskejšiu úroveň. Moja práca nikdy nie je iba o tréningoch na fyzickej úrovni. Vždy pracujeme celostne telo-myseľ-duša. Okrem tréningov relaxačných cvičení a čikung vám odhalím moje osvedčené tréningy tela a mysle, metódy a postupy pre obnovu síl a regeneráciu, pestovanie vnútorného pokoja, vnútornú očistu odbúravaním emočných nánosov a nielen to. Môžete sa zúčastniť ktoréhokoľvek víkendu, ale môžete tiež prejsť celoročným programom  - 4 víkendy jar, leto, jeseň a zima a nastaviť si tak vlastný systém celostnej seba starostlivosti.

Žite dobrý život a cíťte sa dobre. Viera Spring

KEDY?   Od 23. 2. do 25. 2. 2018. 

Voľné miesta v penzióne sa míňajú, neodkladajte rezerváciu a pošlite prihlášku radšej už teraz !

 

"O čom je pobytový víkendový seminár cvičenia, čikung a meditácia - Tajomstvo Úsmevu ako cesta do svojho stredu? A prečo tam ísť? Čo mi to dalo? Môžem za seba povedať, že mne tento víkend v určitých veciach tak otvoril oči, že naň často spomínam a hovorím o svojom živote spôsobom - ako to u mňa bolo pred tým víkendom a ako je to po ňom." Danka K.

 

Ako som nastavila program a čo vám mnou vytvorený pobytový víkendový seminár Tajomstvo úsmevu ako cesta do svojho stredu prinesie:   

  • Tréning relaxačný - ako sa uvoľniť. Naučíte sa naladiť na stred. Dôkladne uzemniť, v čom vám budem nápomocná. Vysvetlíme si na čo je to dobré. Budeme k tomu trénovať chi kung cvičenia a spojím ich s mojou riadenou meditáciou s cieľom dosiahnutia vnútorného pokoja a rovnováhy.
  • Tréning meditácie a vedomého dychu.
  • Urobíme detoxikáciu od emočných nánosov. Môžete si vďaka tomu uvedomiť prúdenie vašej vitálnej energie - chi -  a v mojej špeciálnej terapeutickej riadenej meditácii vás budem viesť tak, aby ste tiež vnímali, čím, ako a na ktorých miestach toto prúdenie, prípadne, blokujete. Povediem vás a urobím s vami pokročilý tréning rozpúšťania takýchto blokov. Ide o môj osobný, overený a už dlhodobo používaný postup.
  • Spravíme si tréning naladenia na Úsmev a cvičení  ciest vnútorného úsmevu. Objasním vám  účinky týchto cvičení na váš psychický a fyzický zdravotný stav. Vysvetlím vám, čomu hovorím Úsmev a prečo. 
  • Naučím vás malú zostavu cvikov, ktorú môžete ďalej precvičovať aj samostatne. 
  • Víkendový tréningový, cvičebný a meditačný program obohatím večer o niektorú ďalšiu z mojich špeciálnych terapeuticko-transformačných riadených meditácií. Na každom zo seminárov pôjdeme inou z vnútorných ciest a môžete si veľa vyriešiť. Vyberiem tému podľa aktuálnej potreby celej skupiny.   
  • Budeme tiež posilňovať zdroj vitality a pohybu, ktorému sa niekedy hovorí aj more energie a budeme trénovať vedomý pohyb.
  • A k celému tomu bohatému programu dostanete ešte darček. Takže verím, že je sa na čo tešiť a ja sa zas teším na vás.

KDE?  V Harmónii - penzión Harmónia.

Každý zo 4 relaxačných víkendových seminárov Tajomstvo úsmevu ako Cesta do svojho stredu - kde tvoje telo s tebou hovorí - jar, leto, jeseň a zima -  je zameraný trochu inak, a to v súlade s daným ročným obdobím podľa biologického roka a tiež v súlade s citlivosťou vnútorných orgánov v jednotlivých mesiacoch.  

Preto zakaždým prechádzame inou z ciest do svojho stredu. Účasťou na všetkých štyroch víkendových seminároch si teda môžete postupne nastaviť svoj vlastný systém celostnej seba starostlivosti počas celého roka.

"Prečo tam ísť? Čo mi to dalo? Cvičenia a celý víkend vhľadov a múdrosti som ešte dlho spracovávala a čerpám z toho stále. Pocítila som úľavu a slobodu ako nikdy predtým a mala som pocit, že som sa vrátila domov. Zažila som vnútorný mier, harmóniu, hlbšie sebauvedomenie, radosť. A to mi ostane už navždy. Viem sa večer uvoľniť z celodenného napätia, čo mi robilo predtým problém a tiež ako pracovať so svojimi emóciami. "  Majka Ch. 

Čo budeme jesť?  Kvalitnú, chutnú a domácu, bezmäsitú stravu formou bufetových stolov (plná penzia).

Rezervujte si svoje miesto na seminári Tajomstvo Úsmevu ako cesta do svojho stredu hneď teraz - vypíšte a odošlite prihlášku. Termín uveďte v poznámkach. (Kontakt na vás ostáva u mňa v bezpečí a nikdy ho nepostúpim žiadnym tretím osobám)

A je tento víkendový pobytový seminár vhodný aj pre úplných začiatočníkov? áno

PRIHLÁŠKA

Ako, kedy a koľko zaplatím? Cena je 198 Eur a zahŕňa ubytovanie dve noci, miestny poplatok, plná penzia od piatka večer do nedeľa obed, pitný režim, spoločný priestor, členské na seminár. Prihláška sa považuje za platnú po uhradení zálohy. Miesto si  zabezpečíte zaplatením 100 Eur na účet. Zvyšok uhradíte po príchode do penziónu.

Účasťou na tomto seminári podporujete projekt NÁVRAT. Ďakujeme.

Máte otázky? Napíšte na taijiclub@vieraspring.eu alebo zavolajte na +421911963572.

Upozornenie: vaša adresa a kontakt na vás, ktorý uvediete v prihláške  je v bezpečí a nikdy ho nepostúpim tretím osobám. Nezabudnite si pridať adresu taijiclub@vieraspring.eu do adresára vašej hlavnej pošty, aby sa listy odo mňa k vám dostali a nepadali do SPAM 

 

© Viera Spring, všetky práva vyhradené!

10 minút pre dobrý deň. Atmosféra z Harmónie, jemný dážď a zopár jednoduchých cvikov, čo vás zaručene občerství.