Tvoje telo s tebou hovorí - rozumej - vstúp do kruhu a vykroč cestou zdravia

príjemné, bezpečné, láskyplné, účinné, zábavné, iné

Kruh zdravia

uzdravenie, regenerácia, prevencia

Aj vaším aktuálnym zámerom a cieľom je podporiť svoje zdravie?

Lepšie porozumieť sebe aj svojmu vlastnému telu, súvislostiam a vytvoriť si aktuálny systém seba starostlivosti?

Hľadáte odpoveď, čo je to sebaliečenie? Aký je to proces a ako na to? Ako si pomôcť technikami podporujúcimi nielen dobrý pocit ale aj dobré zdravie? 

Potom príďte na seminár seba poznávania, špeciálnych cvičení, tréningu komunikácie s telom a liečivých meditácií Kruh zdravia - tvoje telo s tebou hovorí - rozumej .

Neváhajte, vstúpte do kruhu a vydajte sa cestou zdravia

   "Trojhodinový workshop cvičení, chi kungov a meditácií je zameraný na pomoc sebe, seba liečenie a rozvíjanie somatického vedomia, kde sa usilujeme porozumieť, čo nám telo hovorí a v hlbokej relaxácii sa učíme uvoľňovať blokády, pociťované ako bolesť a nepohoda na tele, a tým uvoľňovanie a posilňovanie liečivých procesov.
 
     V podstate to robíme aj na kurzoch a aj na víkendových seminároch, ale tento workshop, je kratší, prístupnejší časovo, cenovo a za tri hodiny sa už dá toho dosť naučiť, pochopiť aj spraviť. Absolventi celoročného programu dostanú osvedčenie, že dané učivo absolvovali.
 
     Ale zúčastniť sa môžete aj jednotlivo, ktorejkoľvek z častí bez účasti na ostatných, počas roka."

PRE KOHO JE, Kruh zdravia - tvoje telo s tebou hovorí, VHODNÝ

"Ak aj vy veríte tomu, že odpovede sú o vás a vo vás a chcete životné výzvy riešiť s plnou zodpovednosťou za seba, a to z vnútra smerom von, potom som práve pre vás pripravila tento užitočný, intenzívny, krásny, láskyplný a naozaj život meniaci zážitok, " Viera Spring

PROGRAM

Kruh zdravia - tvoje telo s tebou hovorí - rozumej, je ročný cyklus, ktorý sa skladá zo šiestich tématických  workshopov a pozostáva zo seba poznávania, tématicky zameraných cvičení a chi kung, tréningov komunikácie s telom a seba liečenia, liečivých meditácií. Ide o zážitkovú, vnútornú prácu, ktorá má silný poznávací, seba poznávací a objavujúci, terapeutický a život meniaci účinok a tréningovo, relaxačný charakter.

 

"Nalaďte sa na príjemnú, pokojnú vnútornú prácu, prebiehajúcu v láskyplnej atmosfére, veď cieľom je rozpoznávanie mysle a seba, prepojenia a súvislostí medzi mysľou, telom a emóciami, objavovanie odpovedí prichádzajúcich z vášho vnútorného sveta, dotyk duše. Práca začína ihneď po odoslaní prihlášky. Nechajte veci voľne plynúť, pozorujte znamenia, zapisujte si ich a nevytvárajte žiadne obmedzujúce predstavy ani očakávania. Teším sa na stretnutie." Viera Spring 

KEDY ? workshop 30. mája 2020 

Pracujeme od 9,00 do 12,00 hod.

KDE? Narcisová 5, Bratislava, Centrum Rafael

Kruh zdravia - tvoje telo s tebou hovorí - ročný cyklus workshopov ďalšie termíny:  

kruh zdravia - viera spring

30. máj 2020, 18. júl 2020, 3. október 2020, 28. november 2020, 30. január 2021

Prečo ísť na tento seminár?

Postupne si prejdete celým telom celistvo v prepojení na myseľ. Môžete sa zúčastniť celého cyklu, ale môžete sa zúčastniť aj jednotlivých, vami vybraných, workshopov.

Okrem už hore uvedeného, v obsahu, rozšírite somatické vedomie a naučíte sa vnímať seba, myseľ, emócie, telo, vzájomné súvislosti a prepojenia celkom inak, ako doposiaľ. 

Naučíte sa, ako si môžete pomôcť s rôznymi  psychosomatickými a inými ťažkosťami, podporiť procesy uzdravovania, regenerácie a prevenciu.

Môžete sa zúčastniť celého cyklu, čo odporúčam, ale aj ktoréhokoľvek z workshopov jednotlivo. 

Prihláška na seminár  Kruh zdravia - tvoje telo s tebou hovorí 

Koľko zaplatím? Členské je 30 Eur na jeden workshop, v prípade uhradenia členského na celý cyklus, hradíte členské za 5 workshopov a šiesty máte voľný vstup. Členské do Kruhu zdravia sa odosiela na účet integrita, oz - SK1911000000002927847871 

Máte otázky? Chceli by ste viac informácií? Neváhajte nás kontaktovať na adrese seminare@vieraspring.eu