Viera  Spring

"Žiť dobrý život a cítiť sa dobre"

5 princípov  tvorenia  reality  v  láske. Darom.

 

 

Naučte sa používať jednoduché techniky na každý deň a zažívajte viac radosti, spokojnosti, vnútornej harmónie a mieru. Objavte spolu so mnou  tajomstvo  5 princípov  tvorenia reality v láske pre hlbšie sebauvedomenie a vnímanie súvislostí. Viac - kliknite na obrázok.

 

 Vedomá  sebarealizácia  ebook zadarmo

 

 

Získajte základné informácie a techniky pre inšpiráciu a naštartovanie životných zmien  v podobe  3 dôležitých krokov a 5 odporúčaní smerujúcich k vedomej sebarealizácii, viac uvedomelému spôsobu života.  Ebook obsahuje tiež 8 cvičení, ktoré vás môžu nielen motivovať ale aj baviť. Viac - kliknite na obrázok. 

Odhaľte vlastné Haluze a Pasce. Osloboďte sa.

 

                                                                                      Získajte možnosť nahliadnuť pod povrch a nazrieť inak ako ste zvyknutí na to,  ako sa veci majú. Dozviete sa čo sú to a ako odhaliť pasce vo vašej mysli a ako sa z nich oslobodiť. Ako sa prestať trápiť, sužovať a kumulovať stres. Zažívať viac radosti. Získajte iný pohľad na seba aj iných a  svoj svet a otvoria sa vám možnosti a cesta ako dať veci do pohybu a zmeniť svoj život. Popisy, návody, techniky, metóda.   Viac info - kliknite na obrázok.